tv.com vs Opera

w dziale Strony WWW w Operze
woj-tek napisał(a):

Witam,
czy tylko u mnie wchodząc na tv.com opera zaczyna zajmować 100% czasu procesora? uzywam aktualnie 9tp1 [jeszcze ;D]. A jeżeli tak to co zrobić żeby ta strona byla w jakikolwiek sposób używalna? Bo na razie to czasami jedyne co zostaje to ubicie przeglądarki :/

A pomyśleć, że kiedyć bylo świetne tvtoome.com sad

AbdulMumit napisał(a):

Nie potwierdzam problemu 㨹- Opera zachowuje się na tej stronie normalnie (czyli chodzi i powoli i dostojnie, ale nieprzesadnie wink )

PS. Po napisaniu tego posta i przed wysłaniem zamknąłem okno z inkryminowaną stroną. I wtedy nastąpił Sajgon: zwis Opery (niemigający kursor, niereagowanie na polecenia, spowolniony system i działanie innych aplikacji). Po kilku minutach nagły powrót do normy).

Suse 10.0 (Platforma Linux, System i686, 2.6.13-15.7-default, Biblioteka Qt 3.3.4), KDE (numerku nie chce mi się sprawdzać), Opera 851, Kompilacja 1462, bez Javy.

JaDo napisał(a):

Zużycie procka ok. 10%, przy zmianie obrazka (flash) w okienku ok.40%, stronkę w miarę dobrze się przegląda, jak na tę ilość zawartych "bajerów".

Więc może to te flaszki powodują takie zużycie, mają w parametrach połączenia takie cuś:

PROXY:8080

Żeby sprawdzić czy to jest to, "wyłączyłbym" na chwilę pluga flasha i spróbował wejść na stronkę.Zajec napisał(a):

Działa bez problemowo.

woj-tek napisał(a):

Hmm... dodam tylko ze mam XP pro en SP2, 256ram i ... Durona650 :/ Zaraz biore sie za sprawdzenie bez flaszek...

EDIT: Usunalem wszystkie wtyczki i... strona dalej przymula :/ Zauwazylem tez [ladujac manuala do php wink]. ze opera generalnie przymula na duzych plikach...