Pobieranie plikow zip/rar

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
woj-tek napisał(a):

Witam.
W poprzednich wersjach [lacznie z TP1] w okienku pobierania mozna bylo wybrac sobie open/save/cancel... teraz tez to dziala... poza plikami typu zip/rar :/ Strasznie wkurzajace zwlaszcza dla malych plikow!
Tylko u mnie czy to nowy feature? :>

AbdulMumit napisał(a):

U mnie nie dość że nie występuje problem z niewyświetlaniem opcji dla plików .zip, to jeszcze naprawiono straszliwie irytujący błąd z wersji 8.51 — teraz przy zapisie wielu załączników jednocześnie zapisują się także te, które nie mieszczą się w okienku „Zapisz załączniki” (czyli te, które nie zostają wyświetlone, jeśli użytkownik nie przewinie paska w dół).

woj-tek napisał(a):

hmm... ale ja nie pisalem o zalacznikach do mail tylko o normalnych stronach bigsmile

woj-tek napisał(a):

Odświeżam - zauważyłem że wspomniana przypadłośc [nieaktywny przycisk Open] występuje kiedy pobieramy jakiś plik klikając środkowym przyciskiem myszy [open in bacground tab]... wygląda mi to na jakiś mechanizm zabezpieczający przed ignorancją sławnej Pani Basi... pytanie - jak to ustrojstwo wyłączyć bo jest to chyba jedyna rzecz która potrafi doprowadzić człowieka do białej gorączki :/

Seji napisał(a):

Odswiezam - nie jetsem w stanie znalezc rozwiazania tego problrmu. A zdaje mi sie, ze kiedys sie przez forum przewinelo.

woj-tek napisał(a):

Troche juz czytam forum, ale jeszcze nie rzucilo mi sie w oczy cos takiego... Wydaje mi sie ze dopiero w nowej wersji wprowadzono takie 'udogodnienie' sad