Problem z przewijaniem treści

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
SzyMarek napisał(a):

Witam!
Po zainstalowaniu TP2 nie mogę przewijać treści maila poprzez kliknięcie rolką myszy. Na każdej stronie www po takim rolko-kliku ukazują mi się strzałki góra/dół, lewo/prawo i mogę sobie wygodnie przewijać treść strony. Niestety jeżeli kliknę na treści maila ukzaują mi się tylko strzałki, ale żadnej innej reakcji nie ma. TP2 nadinstalowałem na 8.51 system Ubuntu Linux. (Oczywiście w 8.51 wszystko było ok)

quiris napisał(a):

Nie potwierdzam. U mnie działa.

AbdulMumit napisał(a):

U mnie działa (Windows XP SP2, O9tp2). Na linuksie mogę testnąć w domu.

underhill_79 napisał(a):

U mnie (Win XP SP1) też działa. :-)

Raistlin napisał(a):

u mnie jest tez ok.

SzyMarek napisał(a):

No niestety, sprawdziłem na kompie w pracy i działa sad Tylko teraz kompletnie nie wiem co mam z tym zrobić sad Przeinstalować Operkę? Tylko jak? Nigdy tego nie robiłem pod Linuxem. Nawet nie wiem jak zainstalować Operę w innym katalogu sad

A i jeszcze jeden dziwny objaw. Udało mi się zmusić moją myszkę, żeby dwa dodatkowe klawisze (6-ty i 7-my) robiły mi za wstecz i do przodu. Niestety czasami one przestają działać. Może to ma coś wspólnego z tym przewijaniem?

szyk napisał(a):

Originally posted by SzyMarek:

Przeinstalować Operkę? Tylko jak?


Tak jak inny programy. smile

Możesz ją uruchomić z nowym profilem: opera -personaldir /home/user/.nowaopera
Dodatkowo możesz sobie ściągnąć wersję opera-9.0-20060206.5-*.tar.bz2 i rozpakować ją do jakiegoś katalogu, wtedy będziesz mógł mieć 2 Opery (ta nowa będzie pewnie korzystała z domyślnego profilu, czyli home/user/.opera, jeśli nie użyje się parametru personaldir).