Opera 9TP2 + Java + mBank

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
Sutek napisał(a):

Witam, czy ktoś kto ma konto maklerskie w mBanku testował już nową Operę? U mnie niestety nie odpalają się notowania ciągłe :-(

Przy okazji dorzucę jeszcze jeden mały kamyczek do ogródka Opery. Po zminimalizowaniu do tray’a Opery (Control+H), a następnie przywróceniu pojawiają się wszystkie widgety wraz ze stroną wyboru nowych. W ogóle te wigdety jakoś bez sensu są zrobione - nie da się ich chwilowo wyłączyć tylko trzeba odinstalowywać.

AbdulMumit napisał(a):

Też mi się przywracają na wierzchu po powrocie z Ctrl + h, ale nie potwierdzam konieczności instalowania/odinstalowywania — wystarczy, że wcisnę F6 i się chowają/pokazują.

Sutek napisał(a):

Trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem, chodziło mi o chowanie poszczególnych widgetów a nie wszystkich na raz. W sumie to, przynajmniej w tej chwili, traktuję je jako zbędny bajer, dużo bardziej martwi mnie problem z mBankiem.

labuzek napisał(a):

Originally posted by Sutek:

Witam, czy ktoś kto ma konto maklerskie w mBanku testował już nową Operę? U mnie niestety nie odpalają się notowania ciągłe :-(Potwierdzam u mnie takze to nie dziala.