nieczytelne strony: pracuj.pl, bet-at-home

w dziale Strony WWW w Operze
Nuntaro napisał(a):

Żeby korzystać z serwisu muszę użyć innej przeglądarki. Tak już będzie czy coś mam zmienić w Operze wchodząc na pracuj.pl? Problem dotyczy panelu (nie)widocznego po zalogowaniu. Problem występuje zawsze.


Na bet-at-home z kolei przy korzystaniu z serwisu nie wyświetlają sie do końca tabele gdy powraca się do strony "Dzisiejsze zakłady" po wcześniejszym wybraniu szczegółowych opcji któregoś z zakładów. Problem występuje okresowo.

Obydwa problemy nie występują np. w Firefoxie.

andol napisał(a):

Originally posted by Nuntaro:

Żeby korzystać z serwisu muszę użyć innej przeglądarki. Tak już będzie czy coś mam zmienić w Operze wchodząc na pracuj.pl? Problem dotyczy panelu (nie)widocznego po zalogowaniu. Problem występuje zawsze.Nie potwierdzam problemu z pracuj.pl.
Utworzyłem konto testowe, dodałem dwa kryteria wyszukiwania i wszystko wygląda tak, jak wyglądać powinno. Sprawdziłem w Operze 9 TP2 oraz Operze 8.52.

Załączam zrzut z czystej instalacji Opery 8.52. pracuj_pl.png


Na bet-at-home z kolei przy korzystaniu z serwisu nie wyświetlają sie do końca tabele gdy powraca się do strony "Dzisiejsze zakłady"


A tu nie wiem co i jak mam przetestować, aby odtworzyć problem lub też stwierdzić, że problemu nie potwierdzam. wink

Nuntaro napisał(a):

Zmieniłem 7.54 na 8.51 i jak na razie jest OK. Pracuj.pl pracuje normalnie i tak też się wyświetla, a z bet-at-home potrzeba troche poużywać, ale póki co wygląda poprawnie.