Problem z logowaniem na stronę dial now

w dziale Opera
kewinpol napisał(a):

Witam, mam problem z logowanie na stronę dial now po przez tą podstronę: https://www.dialnow.com/myaccount/index.php?part=logoff jak wchodzę na nią to Opera zamyka mi kartę. Obecnie używam Opery 12, ale problem jest także na Operze 11. Na firefoxie nie ma takiego problemu, natomiast na IE wyświetla mi się taki komunikat: " Strona sieci web, którą przeglądasz próbuje zamknąć okno. Czy chcesz zamknąć to okno?". Co może być problemem.

Saskatchewan napisał(a):

Taki chyba urok tej strony, że po wylogowaniu zamyka kartę. Zamiast tego loguj się na: https://www.dialnow.com/myaccount/index.php , czyli bez ?part=logoff.

Być może akurat na Operze zamyka kartę, a na Firefoksie nie, bo w Operze po kliknięciu wstecz mógłbyś zobaczyć zawartość strony, mimo że jesteś wylogowany, a w Firefoksie tego efektu nie ma? Zdecydowanie wygląda mi to na celowy zabieg twórców strony, ale to tylko takie moje podejrzenie.

zielak007 napisał(a):

Tak chciał webmaster:

<body onLoad='window.close()';>
Jeśli się z nim nie zgadzasz, to wyłącz JS. Wydawało mi się, że można to wyłączyć w preferencjach, lecz nie widzę takiej opcji. whistle

Saskatchewan napisał(a):

Jednak się nieco pomyliłem. W kodzie wysyłanym do Firefoksa też jest

<body onLoad='window.close()';>
a jednak karta nie jest zamykana. Dlaczego confused?

zielak007 napisał(a):

Bo Firefox domyślnie nie pozwala zamknąć karty w ten sposób? smile

Ryszard napisał(a):

Tu strona po wylogowaniu zamyka się automatycznie, a tu http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=1121352 trzeba klikać. Czyli zawsze nie tak wink