Problem z wyskakującymi oknami

w dziale Opera
refne napisał(a):

Dzień dobry, mam nieoczekiwany problem z wyskakującymi oknami. Mam zaznaczone "blokuj niechciane wyskakujące okna", lecz przeglądarka zachowuje się jakbym miał zaznaczone "blokuj wszystkie wyskakujące okna". Blokuje więc nawet te, które sam chcę wywołać. Nie spotkalem się z tym problemem w poprzednich wersjach i na XP. To się pojawiło wraz ze świeżym zainstalowaniem 11.6 na Win 7/64. Czy jest na to jakiś sposób? Pozdrawiam.

Medium napisał(a):

Originally posted by refne:

Blokuje więc nawet te, które sam chcę wywołać.

Przykładowe strony?
Rozumiem, że do instalacji najnowszej wersji na tych stronach było OK.
Ponadto sprawdź raz jeszcze swoje ustawienia w preferencjach, czy coś się samo nie przestawiło, bo w tym względzie faktycznie najnowsza Opera i mi płata figle.


refne napisał(a):

Dziękuję za odpowiedzi, tam gdzie mi najbardziej zależało sprawa się naprawiła (http://www.france24.com/fr/). Poklikałem w preferencjach zgodnie z radą Medium, ale nie potrafię powiedzieć co wpłynęło na pozytywne rozwiazanie (opcja "blokuj niechciane wyskakujące okna" była włączona cały czas. Miałem też kłopoty ze stronami nie z tej samej domeny, jak słusznie zauważył Izaak, ale to już nie jest taki problem. Dziękuję i pozdrawiam.

Medium napisał(a):

Czyli w myśl zasady, że naprawa zepsutego urządzenia często zamyka się w rozłożeniu i ponownym złożeniu go wink