Opcje JavaScriptu

w dziale Opera
daroc napisał(a):

Skoro jest opcja wyłączenia możliwości zmiany statusu poprzez JavaScript, to co sądzicie o wyłączeniu zmiany tytułu strony?
Jak ktoś przegląda strony w kartach, to zapraszam tutaj: http://domos5.w.interia.pl/stronadomosa.html (najlepiej jeszcze przesuńcie tę kartę gdzieś na lewo). smile

d.i.z. napisał(a):

Jest sobie taki skrypt, który powinien pomóc: http://userjs.org/scripts/general/enhancements/titleprotector

A poza tym, dobrze mieć w skórce ustawione stałe szerokości tabów to wtedy nawet taka głupota nie straszna.

Zajec napisał(a):

Jestem za. Możesz pójść z tym na wish-list?

d.i.z. napisał(a):

Jest chyba gdzies na wishlist zyczenie zeby byla mozliwosc ustawienie szerokosci tabow z interface'u. W tej chwili jest to mozliwe przez edycje pliku ini skorki.

daroc napisał(a):

No tak, ale zmiana tytułu denerwuje sama w sobie, nawet bez zmiany szerokości tabu.

Originally posted by Zajec:

Jestem za. Możesz pójść z tym na wish-list?


Znając życie, nikt nie zrozumie o co mi chodzi, dlatego poprosiłbym o zrobienie tego kogoś kto zna dobrze angielski. zip wink

janbar napisał(a):

Nie jest to moze najwlasciwsze rozwiazanie wink, ale zawsze mozna sobie zmienic tytul strony/karty:

ButtonX, "Rename Page"="Go to page, "javascript:if(!window||!window.document)return;var wk,tt,p,hd,ht;wk='http://www.w3.org/1999/xhtml';tt=document.getElementsByTagNameNS(wk,'title')[0];if(!tt){tt=document.getElementsByTagName('title')[0];document.createElementNS=function(n,e){return document.createElement(e);};document.getElementsByTagNameNS=function(n,e){return document.getElementsByTagName(e);};}p=prompt('New name for page?',(tt&&tt.firstChild)?tt.firstChild.nodeValue:'');if(p){if(!tt){tt=document.createElementNS(wk,'title');hd=document.getElementsByTagNameNS(wk,'head')[0];if(!hd){hd=document.createElementNS(wk,'head');ht=document.getElementsByTagNameNS(wk,'html')[0];if(!ht){ht = document.createElementNS(wk,'html');document.documentElement.appendChild(ht);}ht.insertBefore(hd,ht.firstChild);}hd.appendChild(tt);}if(!tt.firstChild)tt.appendChild(document.createTextNode(''));tt.firstChild.nodeValue=p;}void(0);", 1, "Rename Page", "Window Mail Compose Icon""


Pozdrawiam,

janbar.smile)