Znany problemik

w dziale Opera
maciek1302 napisał(a):

Witam.
Wiem że napewno już ten problem był nie raz opisywany na forum ale proszę o wyrozumiałość i ewentulną odpwież czy komus udało się rozwiązać go...

A więc chodzi o zacinanie się Opery. Kombinowałem już bardzo dużo aby to zlikwidować i niestety nic...
Przy otwieraniu strony Opera za długo "myśli" - na pasku na dole pisze zawsze "wysyłanie żądania do..." - trwa to za długo. Oprócz tego zawiesza się w trakcie otwierania strony. Testowałem te same stronki IE i Firefox i wszystko otwiera się b. ładnie... Dlatego nie sądze by to było łącze... Opera ma wiele rzeczy których brakuje mi w innych przeglądarkach... dlatego chciałbym nadal z niej korzystac. Dzięki!

Jeszcze jedna rzecz która mnie zastanawia a więc testy prędkości łącza np. na stronce http://test.vline.pl/test.php wychodzą przeważnie gorzej w Operze niż IE i FX - gdzie wyniki są zawsze prawie identyczne... Co to może oznaczać?

janbar napisał(a):

Wylacz folder cache4 spod skanowania AV oraz znajdz watek o przyspieszaniu Opery - moze jest nawet w FAQ - i poprobuj rad tam zawartych - mozesz tez ustawic opcje w Operze wyswietlaj po 2s.

Pozdrawiam,

janbar.smile)

ciach napisał(a):

Wylacz folder cache4 spod skanowania AV


A czy to nie obniży bezpieczeństwa?

janbar napisał(a):

Nie - wystarczy skanowac ten folder raz, po zakonczeniu pracy, przed wylaczeniem kompa, oraz kazdorazowo pliki, ktore stamtad kopiujemy lub bezposrednio stamtad uruchamiamy.
Polecam znalezc watek: "Opera a wirusy".

Pozdrawiam,

janbar.smile)