Problem ze strona w Operze

w dziale Opera
Najemnik napisał(a):

Ok to ostatni pytanko odnosnie Opery.Gdy wchodze na strone ery i loguje sie na bramke ery, po zalogowaniu pojawia sie bramka,gdy jednak korzystam z Opery po zalogowaniu pokazuje sie inna strona:
Uzywajac Opery:

Zdjecie

Uzywajc IE:

Zdjecie


Jeszcze jedno pytanie odnosnie instalacji wtyczek takich jak np plugin Flasha,jak zainstalowac plugin flasha aby byl widoczny pod Opera,wyszla nowsza wersja Flasha niz ta ktora jest w Operze i chce ja teraz zainstalowac,ten sam plugin jest juz (w najnowszej wersji)zainstalowany na IE a teraz chce aby rowniez byl zainstalowany w Operze,wiec jaka sciezke mam mu podac przy instalacji?


pumba83 napisał(a):

hmmmm
u mnie tez tak bylo ale teraz wszedlem na stronke wpisalem login i haslo (nie uzylem skrotu do hasel) i stronka dziala jak nalezy...

Najemnik napisał(a):

jakiego skrotu do hasel?

Ryszard napisał(a):

Gdy wchodze na strone ery i loguje sie na bramke ery...


Jesteś pewny, że się zalogowałeś? Ja pod Operą mam era.png A może logowałeś się z takiego adresu, że po zalogowaniu trafiasz na główną?

Najemnik napisał(a):

Ryszard Dobrze Tobie weszla stronka,tak lwasnie pwoinno byc a u mnie pod opera wchodzi inna strona ta ktora jest pokazana,musze dopiero nacisnac po lewej stronie na dole na bramke aby moc wyslac smsa,a w IE odrazu sie pokazuje bramka