Zakladka Top 10

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
MPawel70 napisał(a):

Z ciekawosci zainstalowalem 9 wersje Opery ale widzę troche inne działanie zakładki Top 10 w porównaniu z wersją 8.5.W starszej wersji w tej zakladce zapamietywane było 10 ostatnio odwiedzonych stron z róznych serwerów a obecnie Top 10 pokazuje 10 ostatnich stron wogóle czyli jeśli jestem dłużej na jakiejś stronie to w zakładce widze tylko ostatnio otwierane linki.Cos w stylu historii a nie top 10.Powiem szczerze że poprzednia funkcjonalność bardziej mi odpowiadała.A moze to kwestia zmiany ustawień ?

szyk napisał(a):

Top 10 pokazuje najczęściej odwiedzane strony, a nie ostatnio odwiedzone strony.

jasisz napisał(a):

Oj nie szyku smile W Operze 8 to owszem, jednak w 9 TP bodajże 2, a może wcześniej top 10 zaczęło wyświetlać 10 ostatnio odwiedzonych.
Teraz to już chyba wcale znikneło...

szyk napisał(a):

Originally posted by jasisz:

W Operze 8 to owszem, jednak w 9 TP bodajże 2, a może wcześniej top 10 zaczęło wyświetlać 10 ostatnio odwiedzonych.


Aha, ja sobie króciutko posprawdzałem i u mnie w 9p2 nie wyświetla się 10 ostatnio otwieranych stron, ale tak pewnie jest u niektórych (?) osób i/lub używających często 9p2 (bo widzę teraz, że na angielskim forum kilka osób potwierdza takie zachowanie). smile

MPawel70 napisał(a):

No własnie ale od czego to zalezy ?Zauwazyłem że po restarcie kompa i peirwszym uruchomieniu przeglądarki top10 pokazuje prawidłowo 10 najczęściej otwieranych stron.Jednak po chwili najcześciej otwierane strony zastepowane sa ostatnio otwieranymi.

szyk napisał(a):

Originally posted by MPawel70:

No własnie ale od czego to zalezy ?


Bug, nic się pewnie nie poradzi, mieli podobno poprawić takie zachowanie w eksperymentalnych wersjach weekly.