Odtwarzanie w tle

w dziale Opera
ThaMCW napisał(a):

Witam,
moje pytanie brzmi czy jest możliwość ustawienia w operze 11.61, aby po otwarciu strony z osadzonym odtwarzaczem flash w nowej karcie, film z odtwarzacza, był odtwarzany dopiero w momencie gdy tamta karta będzie aktywna, tak jak było w operze 11.50 ?

Medium napisał(a):

Originally posted by ThaMCW:

tak jak było w operze 11.50

Naprawdę tak było w Operze 11.50? Nie wiedziałam.

Originally posted by ThaMCW:

czy jest możliwość ustawienia w operze 11.61

Nie znam takiej możliwości.
Można sobie zainstalować dodatek wstrzymujący odtwarzanie (rozszerzenie lub skrypt), ale wtedy nawet na aktywnej już karcie trzeba startować odtwarzanie ręcznie.


pgmost napisał(a):

Na niektórych stronach (nie pamiętam których, na pewno nie YouTube) pamiętam że można było otworzyć kilka kart w tle (każda niewątpliwie z autostartujacym video) ale gdy karta nie była aktywna to się nie włączało, dopiero po uaktywnieniu karty startował player - i to mi się nawet podobało
ale to chyba tylko na niektórych stronach, ostatnio tego nie przyuważyłem

ThaMCW napisał(a):

Z tego co zauważyłem to w operze 11.50, chyba tylko youtube był wyjątkiem od tego co napisałem, a w 11.61 wszystko startuje od razu, co jest denerwujące przy otwarciu kilku kart z filmikami naraz. Jeśli nie ma takiej możliwości to szkoda sad

ThaMCW napisał(a):

Dzięki, nie jest to dokładnie to co chciałem, ale lepsze to niż nic. Jeśli chodzi o Youtube'a to znalazłem rozszerzenie (Youtube Autoplay Killer), które po krótkim ustawieniu w operze 11.50 działa tak jak chciałem,a w 11.60 trzeba ręcznie włączać filmiki na nowych kartach.