Nowa karta - jak ustawić stronę główną

w dziale Opera
vadzior napisał(a):

Witam. W jaki sposób mogę ustawić tak aby po włączeniu nowej karty pojawiała sie konkretna strona? Teraz mam takie kwadraty z różnymi stronami. Wersja Opery oczywiście najnowsza. Bardzo proszę o pomoc.

lemari napisał(a):

F1

vadzior napisał(a):

Nie mogę znaleść odpowiedzi na moje pytanie na tej stronie. Strone główną mam ustawioną tak jak chciałem ale jak otwieram nową karte to jest tam te "szybkie wybieranie". A chciałbym żeby wyświetlała się tam moja strona główna.

Medium napisał(a):

A jak przechodzisz na stronę główną, przyciskiem?

lemari napisał(a):

OMenu-> wygląd-> przyciski-> przeglądarka ; przeciągnij na pasek przycisk "Główna".

vadzior napisał(a):

Nie wiem o co chodzi z tymi przyciskami. Chodzi mi o to, że jak otwieram nową karte (klikam w kwadracik z krzyżykiem + obok innych otwartych kart) to wyskakuje mi "szybkie wybieranie" takie kwadraty na ktorych moge sobie ustawić różne strony, a ja chciałbym żeby mi sie otierała odrazu strona główna lub taka jaką sobie ustawie.

vadzior napisał(a):

Usunełem kwadracik z krzyżykiem ale nie mogę dodać przycisku "Główna" w jego miejsce. Po przeciągnięciu otwiera sie nowa karta ze stroną główną.

Saskatchewan napisał(a):

Bo trzeba trafić w odpowiednie miejsce wink. Najprościej - kliknij PPM na pasku kart i wybierz Dostosuj > Przywróć domyślną konfigurację paska narzędzi. Teraz przeciągnij domek obok ikony nowej karty, a dopiero później ją usuń.

PS Tamta ikonka może otwierać stronę domową w aktywnej lub w nowej karcie (w zależności od ustawienia opcji Otwieraj nowe strony na bieżącej karcie) - lepiej użyć przycisku: Nowa karta (kliknij odnośnik, a następnie przenieś dodany przycisk na pasek).

vadzior napisał(a):

Dzięki! Dodałem przycisk i już wszystko jest tak jak chciałem smile

Ryszard napisał(a):

Originally posted by vadzior:

Dodałem przycisk i już wszystko jest tak jak chciałem

Zastąp sobie zwykły domek tym "Główna+Top10" z http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=531881&t=1329746610&page=1#comment5392621 - zobaczysz, że można mieć jeszcze lepiej.