odzyskiwanie haseł

w dziale Opera
therudi123 napisał(a):

Witam, tworzyłem konto w pewnej grze gdzie było trzeba wypiełnić 5 sekretnych pytań. Myslałem, że nigy sie nie przydają i wpisałem jakieś bzdury jednak teraz potrzebuje te odpowiedzi. Czy w operze da się jakoś odzyskać te odpowiedzi na te pytania? w google chrome np. wystarczy kliknać na te pole gdzie się kiedys wpisywało te odpowiedzi i sam pokazuje co ostatnio tam wpisywaliśmy. Z góry dzieki!

Medium napisał(a):

Jeżeli występują w polu logowania, to pewnie tak. Inaczej - wątpię.

therudi123 napisał(a):

no wlasnie wystepują teraz w polu logowania ale ich tam nigdy nie wpisywałem, wpisywałem je tylko raz jak było to trzeba uzupełnić w formularzu

therudi123 napisał(a):

no własnie nie dałem zapamietać tego. Pytam czy jest jakiś inny spasób przeczytania tego co tam kiedyś wpisałem

Medium napisał(a):

Wcześniej w polu logowania nie było, kiedy zapisywałeś login i hasło? A zapisywałeś, dałeś Operze zapamiętać dane do logowania?

onespaceshipgalactic napisał(a):

w takich sytuacjach zawsze korzysta sie z notatnika wpisujac i zapisujac w nim dane do logowania sa zawsze w 1-nym miejscu i pod reka nawet same bzdury.
wklikaj tam przypominij haslo , login, popatrz w cache opery, temp kompa kopie strony z google, mail do admina , moderatora etc.

therudi123 napisał(a):

Originally posted by onespaceshipgalactic:

wklikaj tam przypominij haslo , login, popatrz w cache opery, temp kompa kopie strony z google, mail do admina , moderatora etc.dzieki za odpowiedz, możesz mi jeszcze napisać jak to zrobić?

onespaceshipgalactic napisał(a):

Napisz na której stronie www. jest ta gra - może sie coś poradzi.
W oknie panelu logowania ( tak jak na forum) masz opcje przypomnij hasło, login , wystarczy tam kliknąć i wykonać proste kroki by mieć je powrotem ew. zmienić na nowe.

cache ( jaki system - jeśli W7 to masz folder w Local/ User/Opera/Cache sprawdź czy opera nie zapisał tam pliku cookies, txt, xml, inne z logowania. Tak samo folder tem w Local/ User/Temp

Mail do Admina z pytaniem , opisem sytuacji i kwestia przywrócenia możliwości logowania.