Która wersja WEEKLY?

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
tomurbanowicz napisał(a):

Witam

Która wersja WEEKLY BUILD jest Waszym zdaniem najpewniejsza/najstabilniejsza/poprawnie działające RSS i nie rozwalanie tabel na forach?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

nowotny napisał(a):

Nie ma takiej... wink jak chcesz używać weekly to wybierz taką która ma najmniej denerwujących cię błędów, albo używaj TP2... ja z weekly zacząłem korzystać dopiero kiedy wyszedł build 161 (unix)... wcześniejszych nawet nie próbowałem bo już po przeczytaniu 'known issues' wiedziałem że lepiej nie zawracać sobie głowy... W tej chwili używam 197 i jak na razie wszystko jest ok... jak na weekly, oczywiście... wink

lynx79 napisał(a):

Jak dla mnie najpewniejszą jest build 8326. RSS, poczta, kopiowanie linków i tooltips działają tak jak powinny, dodatko widgets nie znikają i block content blokuje ramki i reklamy flash.

Copernick napisał(a):

Nowa wersja Weekly a ja cały czas z tym samym problemem, dlaczego na stronie :
http://www.toto-mix.pl/ nie można zmienić daty w lewym górnym okienku, data cały czas powraca : "wszystkie dni". Wcześniejsze wersje Opery odkąd tylko sięgam pamięcią, nigdy nie miały problemów ze zmianą daty, na tej stronie. A może to tylko ja mam taki problem z tą stroną?

tomurbanowicz napisał(a):

Originally posted by lynx79:

Jak dla mnie najpewniejszą jest build 8326


Ale ta "rozwala" tabele na forach...

PeterCub napisał(a):

Najnowsza weekly nie blokuje mi reklam na wiadomosci.wp.pl, no chyba, że to wina wielokrotnego doinstalowywania wersji weekly do tego samego folderu.