Jedno pytanie i jeden problem

w dziale Opera
regua napisał(a):

Zacznę od problemu smile

Mianowicie, dzięki temu forum wyleczyłem już wiele moich problemów z Operą, ale tego nie mogę - co pewien czas, najczęściej gdy gadam przez GG (dokładnie program Konnekt), Opera zwiesza się na kilkanaście sekund zmieniając kursor na tę "klepsydrę". Nie wiem czym jest to spowodowane - mój komputer to procek Pentium III 1 GHz, 256 RAMu.

I pytanie - kiedyś, używając Firefoxa (nigdy do niego nie wrócę bigsmile ), natknąłem się na modyfikację ColorZilla, umożliwiającą pobranie koloru z dowolnego elementu strony i zapisanie go w heksach, by potem użyć na np. swojej stronie WWW czy w programie graficznym. Czy jest coś takiego pod Operę?

Dziękuję za odpowiedź.

Ryszard napisał(a):

NieTak
Nie - pod Operę jest tylko taki przeliczacz http://www.testopery.terramail.pl/754/fiszka.html
Tak - jest bardzo dużo programów pobierających kolor. Mogą być zupełnie proste, po polsku i nie po polsku. Bardziej złożone lub w ogóle wchodzące w skład kombajnów.
Problemem jest tylko wybór wink Po wybraniu bez trudu możesz dodać sobie w Operze przycisk uruchamiający, przy pomocy External Program buttons.
A może umiesz przypisać w windows skrót klawiaturowy do danego programu?

regua napisał(a):

Dzięki, ale nie musiałeś linków podawać - taki programik mam, tylko chodziło mi o wtyczkę do Opery.

A co z problemem, może ktoś wie?

Pavel84 napisał(a):

Originally posted by regua:

A co z problemem, może ktoś wie?


Jeśli subskrybujesz kanały RSS to jest to niestety normalna sytuacja. Moja Opera krztusi się na starcie i co kolejne trzy godziny. Czyli akurat przy sprawdzaniu RSSów. Nie mam pojęcia dlaczego.