Albumy

w dziale Po godzinach
melaroza napisał(a):

Cześć, mam pytanie. czy jest możliwość ustawienia kolejności albumów? Chyba nie, a szkoda. Mam ich sporo, ale niektóre lubię bardziej i wolałabym je mieć "wyzej w hiehahrchii". Pozdrawiam!

rafalnet napisał(a):

Z tego co mi wiadomo ich kolejność jest zależna od daty powstania (najstarsze na dole, najnowsze na górze).
Masz rację, przydałoby się to zmienić...czyta to ktoś z Teamu Opery smile?

philips napisał(a):

Można to zrobić w nieco złożony sposób. Zmienić nazw starego albumu na nową nazwę. Pousuwać stare zdjęcia. Dodać do starego albumu porcję nowych zdjęć.

Ryszard napisał(a):

Originally posted by philips:

Zmienić nazw starego albumu na nową nazwę

To chyba nic nie daje http://my.opera.com/Ryszard/albums/ - jak były w kolejności "najnowszy na samej górze" tak zostało.

rafalnet napisał(a):

Jakiś czas temu próbowałem tej metody, ale nie zmieniła ona kolejności. Zresztą sam przyznasz, że jest ona stosunkowo niewygodna. Jedyne co pozostaje to usunięcie danego albumu i utworzenie go na nowo, ale to już jest raczej głupie.

melaroza napisał(a):

No właśnie. Gdyby była choć możliwość przenoszenia zdjeć ze starego albumu do nowego, bez kasowania. Kasujac zdjecia kasujesz komentarze, czasem ciekawe czy sympatyczne - szkoda! A przenoszenie to czysto techniczny zabieg: tworze nowy katalog, otwiram zdjecie w starym, znajduję listę dostępnych katalogów i wybieram ten, do którego chcę przenieść (np. ten nowiutki). Pozdrawiam i dzieki za uwagi!

Seji napisał(a):

Originally posted by Blue Cafe:

A przenoszenie to czysto techniczny zabieg:


To jest na nieformalnej wish-liscie Opera Community. Moze kiedys dorobia.

melaroza napisał(a):

Miejmy nadzieję... smile