hurtowe zarządzanie filtrami [9tp2]

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
Sombria napisał(a):

Ostatnio zaliczyłam katastrofę operowej poczty: znikające w dziwnych okolicznościach maile, pomieszane RSSy itp. Nie dało się przeindeksować, więc stwierdziłam, że założę konta od nowa i importuję wiadomości. No i tu mały problem - 9tp2 trzyma maile oddzielnie i tych pliczków jest bardzo dużo. Zaimportować je hurtowo jest łatwo, ale opera tworzy dla każdego importowanego pliku oddzielny filtr. Jak ja mam się pozbyć tych filtrów? Można sobie otworzyć okienko Filters..., ale tam nie da się zaznaczyć kilku filtrów na raz - musiałabym klikać pół godziny Del-Enter-Del-Enter.

adas napisał(a):

Zobacz w pliku index.ini. Powinny być na dole. Ale czy usunięcie stamtąd czegoś nie usunie... nie wiem wink Jak coś to bedziesz mieć kopię zapasową (mam nadzieję).

Sombria napisał(a):

Dzięki za podpowiedź, ale nie wiem czy uda mi się to sprawdzić irked
Wczoraj wyrzuciłam cały katalog mail, skonfigurowałam konta i zaimportowałam RSSy. Dzisiaj włączyłam operę i tragedia: Received(116) Newsfeeds(20). W received wylądowały wczorajsze rssy, dzisiejsze były na miejscu. I tak się dzieje przy każdym restarcie opery - Wszystkie RSSy i maile lądują w Received przy czym znaczna ich część znika (nieważne gdzie były wcześniej). To co jest odbierane w czasie działania opery zachowuje się prawidłowo.
Poczty w operze używam od kiedy pojawiła się 9tp2 i do tej pory nie miałam aż takich problemów. Zaczęło się to jakiś tydzień temu. Nie wiem skąd takie cuda, ostatnio nie dodawałam nowych kont, kanałów ani filtrów. Może to być dlatego, że mam wspólny katalog mail dla Windowsa i Linuksa, ale przez dłuższy czas w takim układzie działało dobrze. Co się dzieje? cry

adas napisał(a):

Może coś ze ścieżkami dostępu pod win albo linuksem? Ale nie wiem co poradzić...

janbar napisał(a):

Pytaj AbdulMummita, bo on sie chyba w to bawil. wink

Pozdrawiam,

janbar.smile)