Strona ATI

w dziale Strony WWW w Operze
zabcia1 napisał(a):

Poniższa strona nie chce się załadować w Operze a w Firefoxie działa. Ale oco chodzi??
https://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&folderID=300

Wyskakuje komunikat
Połączenie ze zdalnym serwerem nie powiodło się

Próbujesz odwiedzić adres https://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&folderID=300, który jest w tej chwili niedostępny. Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, a następnie spróbuj ponownie wczytać stronę.
Upewnij się, czy połączenie internetowe jest aktywne i sprawdź, czy inne aplikacje wymagające tego połączenia działają prawidłowo.
Sprawdź, czy ustawienia używanego przez ciebie oprogramowania związanego z bezpieczeństwem sieciowym, takiego jak np. zapora połączenia internetowego, są prawidłowe i nie utrudniają zwykłego przeglądania sieci.
Jeżeli znajdujesz się za zaporą połączenia internetowego (firewallem) sieci lokalnej i myślisz, że może to być powodem problemów - skontaktuj się z administratorem sieci.
Naciśnij klawisz F12 i wyłącz opcję używania serwerów proxy, chyba że wiesz, że musisz używać proxy, aby łączyć się z Internetem. Odśwież stronę.
Potrzebujesz pomocy?
Otwórz Pomoc Opery.
Odwiedź witrynę wsparcia technicznego Opery.

jasisz napisał(a):

Opera 8.52 lub 54?
Strona jest https - z bezpiecznym polączeniem, poszukaj na forum, kiedyś, całkiem niedawno, było o błędzie z tymi wersjami i połączeniami szyfrowanymi - choć czy była tam odpowiedź to już nie pamiętam...

zabcia1 napisał(a):

ver 8.54 kompilacja 7730 win xp

zabcia1 napisał(a):

ooo juz dział jak miałem właczone tls 1,1 to się nie wyświetlała
;-)