Opera nie wyświetla rozmiaru

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
koleś napisał(a):

Przy niektórych pobranych plikach w transferach mam zanak zapytania. Dlaczego opera nie wyświetla poprawnie tego rozmiaru. Da się to jakoś naprawić?

Wielkie dzięki

szyk napisał(a):

Znak '?' pojawia się w przypadku niektórych już pobranych plików, czyli wcześniej pokazywał się prawidłowy rozmiar? Jeśli tak, to przyczyny nie znam i wątpię, żeby się dało przywrócić poprawny rozmiar.

Jeśli chodzi o pobierane pliki, to czasami zdarzało się, że Opera nie pokazywała ich rozmiaru, ale to była przede wszystkim wina serwera. Jeśli o to chodzi, to jak podasz odnośnik do takiego pliku, to będzie można to sprawdzić.

PeterCub napisał(a):

Mi to się zdarza, gdy ściągam z video.google.com w formacie .avi (kopiuję link z otwartego w notatniku pliku .gvp). W menadżerze pobierania pokazuje w miejsce rozmiaru pliku nic nie znaczącą liczbę, przeważnie ok. 6-cyfrową. NIe przejmuję się, gdyż w pasku stanu pokazuje mi na bieżąco stan pobierania. A może to bug do zgłoszenia.

krzychoocpp napisał(a):

Nie zawsze kiedy pobierasz plik serwer podaje jego rozmiar, wtedy ani Opera ani żaden inny program nie wyświetli rozmiaru pliku, ponieważ go nie zna.

koleś napisał(a):

Ściągłem torrenta i przy nim właśnie pojawił się "?", gdy skopiowałem informacje o pliku i wkleiłem na forum rozmiar się pojawił. Oto one:

Źródło: http://torrentbytes.net/download.php?id=16420&name=Armin_Van_Buuren-A_State_Of_Trance_2006-2CD-2006-DOH.torrent (sorry, podałem zły przykład, pobranie tego torrenta wymaga rejestracji na stronie. Może komuś się uda;))
Cel: C:\Program Files\BitComet\Torrents\Armin_Van_Buuren-A_State_Of_Trance_2006-2CD-2006-DOH.torrent
Rozmiar: 19 KB (18 675 bajtów)
Pobrano: 19 KB (19 032 bajtów)

U Was też się pojawia znak zapytania?