M2 i kasowanie watkow

w dziale Opera
leonarth napisał(a):

jezeli kasuje watek w M2 w grupach dyskusyjnych to kasuje mi sie tylko pierwsza nadrzedna wiadomosc, a ja chcialbym zeby kasowaly sie tez wszystkie odpowiedzi w danym watku, jak to zrobic?

Ryszard napisał(a):

Zaznaczyć wszystkie w wątku.

leonarth napisał(a):

tak jesli chce skasowac jeden watek, ale jak chce skasowac 200? nie pamietam jak sie rozwijalo wszystkie wiadomosci :/

Ryszard napisał(a):

gest "w prawo" rozwija w Operze każdą listę, którą gest "w lewo" był w stanie zwinąć wink
Jak lista już rozwinięta, to wystarczy kliknąć w pierwszą, przytrzymać [shift] i w ostatnią.
Jeżeli w dyskusji nie brało się udziału - nie ma wiadomości w "Wysłane" to można też zaznaczyć skopiować temat (kluczowy kawałek tematu) i wkleić toto w okienko Szybkie wyszukiwanie - już po chwili widoczne będą wyłącznie wiadomości zawierające to poszukiwane. Wtedy wystarczy [F8] potem [ctrl]+[a] potem [delete].
To wyszukiwanie obejmie tylko aktualnie widziany widok, żeby przeszukać wszystkie wiadomosci trzeba poszukiwany kawałek wkleić w okienko wyszukiwania na panelu poczty, [Enter] i popatrzeć do jednego z widoków w "Znalezione". Oczywiście można szukać nie tylko po tematach, ale np. przed lekturą oczyścić wątki z wypocin ulubioeg_o ulubieńca, wiadomości zawierających słowo kaczószka i.t.pznalezione.png Zauważ, że Szybkie wyszukiwanie nie uwzględnia np. znaku "[". Takie rzeczy to dopiero w normalnym filtrze.