Nie mogę otworzyć katalogu z zakładkami

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
marsie2 napisał(a):

Witam,
od jakiegoś czasu mam problem z zakładkami w operze (obecnie 11.62) - mianowicie nie mogę "wejść" w podkatalog zakładek jeżeli mam wybraną opcje widoku "zawartość bieżącego folderu". Zakładki są pogrupowane w katalogach a w tych katalogach są kolejne katalogi, a w nich zakładki. Zdaje sie, że nie mam już katalogów 3 rzędu, ale nie gwarantuję (bo już do 2 wejść nie moge ;-( ). Dzieje się tak przy próbie wejścia w te podkatalogi z panelu "zakładki". Jeżeli główny katalog zakładek jest umieszczony na pasku narzędzi, to otwierają się wszystkie zakładki, ale to jest niewygodne, bo jak chcę otworzyć kilka zakładek z danego podkatalogu to muszę kilka razy "najeżdżać myszą na wybrany link. Czy ktoś miał podobną sytuację i wie jak to zmienić?

Medium napisał(a):

Podkatalogów trzeciego rzędu nie mam, wystarcza mi drugi, ale licząc od stworzonego podkatalogu zakładek. Wszystkie w panelu i w popupie rozwijają się bez problemu.

andol napisał(a):

Potwierdzam problem. Zgłoszę go, gdy dotrę do domu.

Medium napisał(a):

Ja nie potwierdzam

Saskatchewan napisał(a):

Potwierdzam.

Medium, masz inny widok. Kliknij PPM w panelu i wybierz Widok > Zawartość bieżącego folderu.

Medium napisał(a):

Originally posted by Saskatchewan:

Kliknij PPM w panelu i wybierz Widok > Zawartość bieżącego folderu.

A kiedykolwiek było inaczej? Bo nigdy tego widoku nie ustawiałam.

Saskatchewan napisał(a):

Nie rozumiem co masz na myśli worried. Na twoim zrzucie ekranu widać, że masz ustawiony widok „Foldery i elementy razem”, a problem dotyczy

Originally posted by marsie2:

nie mogę "wejść" w podkatalog zakładek jeżeli mam wybraną opcje widoku "zawartość bieżącego folderu"

Medium napisał(a):

Originally posted by Saskatchewan:

a problem dotyczy

Słuszna uwaga. Tego właśnie widoku nigdy nie stosowałam, mam foldery i elementy razem. Przepraszam.


stivo85 napisał(a):

Włączyłem ten tryb i mogę wejść w foldery trzeciego rzędu.

Saskatchewan napisał(a):

Mam u siebie maks dwa poziomy zagnieżdżenia, więc musiałem dodać gdzieś jeszcze jeden folder, żeby to sprawdzić. Dodałem to tego folderu jedną zakładkę i nie mogłem go otworzyć. Co ciekawe, po dodaniu drugiej udało się go otworzyć.

Po dodaniu jeszcze jednego folderu do tego poprzedniego i przerzuceniu tych dwóch zakładek do niego, ten poprzedni daje się otworzyć, a ten ostatni już nie.

Może trochę zakręciłem to tłumaczenie, ale w każdym razie jest z tym coś nie tak. wink

marsie2 napisał(a):

Dziekuję wszystkim za zainteresowanie. Problem powstał niedawno, nie umiem powiedzieć, czy od czasu jak ikony podfolderów zmieniły sie z żółtych na szare (w skórce standardowej), czy pózniej, ale te zdarzenia nie były odległe w czasie. Myślałam, że może to u mnie coś się pozajączkowało, ale nawet ponowna, czysta instalacja Opery niczego nie zmieniła, więc to prawdopodobnie któraś aktualizacja coś namieszała. Trzymam kciuki za rozwiązanie problemu ;-)