problem z operą?

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
htrtx napisał(a):

Witam,
czy wam dobrze wchodzi ta stronka.. http://djwitek.prv.pl/mp3 ?? i czy po kilkukrotnym odswiezeniu nie pokazuje sie wam źródło tej strony..? bo w operze 8.5x bylo wszystko ok a teraz własnie zródło mi sie aby pokazuje..

pozdrawiam, Emil

Ryszard napisał(a):

Tam jest takie: "Przypominam, że mój serwis jest dostępny pod następującymi adresami:...." i kilka różnych adresów - niektóre z nich otwierają normalne strony, a niektóre źródła.
Strona jest nie wiadomo w końcu na jakim serwerze i te wszystkie przekierowania mogą dawać taki efekt.

szyk napisał(a):

Jak sprawdziłem poprawność tej właściwej ramki, to pokazało się 425 błędów: Walidator - http://cyberstacja.com/~djwitek/mp3.

htrtx napisał(a):

hehe 425 błędów! No to musiał jakis fachowiec ją robic..smile)) no ale dzieki za pomooc.. po prostu na wczesenijszych operach chodziłą oky.. dopiero teraz cos takiego sie pokazało i dlatego spyatałem..
pozdrawiam, htrtx

Zajec napisał(a):

Błędy składniowe nie mają tu nic do rzeczy.

Sama strona (http://cyberstacja.com/~djwitek/mp3) jest wysyłana z MIME Type application/x-javascript. Oznacza to, że przegladarka ma traktować wysłany plik jako skrypt JavaScript, a więc wyświetla po prostu jego zawartość.

Aby storna była poprawnie wyświetlana musi być wysyłana z MIME Type: text/html - należałoby to pewnie zgłosić webmasterowi.

szyk napisał(a):

Originally posted by Zajec:

Sama strona (http://cyberstacja.com/~djwitek/mp3) jest wysyłana z MIME Type application/x-javascript.


Tak się pokazuje w 9.0 beta1, natomiast w 8.54 i Firefoksie jest text/html...