Angry Birds a Opera

w dziale Opera
pessyl napisał(a):

Witam wszystkich wink
Mam pewien problem z facebookową grą - Angry Birds.
Wszystko było dobrze. Gra odpalała za pomocą Opery, aż do czasu gdy skorzystałem z innego komputera i innej przeglądarki - Mozilla. Po zalogowaniu się na Facebooka na tym komputerze i odpaleniu gierki, gra nie chce teraz wyświetlać mi się na moim domowym komputerze w Operze. To nie pierwszy problem jaki mam z aplikacjami FB . Nie raz zdarzało mi się, że po zalogowaniu się z innej przeglądarki na jakieś strony, nie działały one poprawnie na operze.

pgmost napisał(a):

Faktycznie, u mnie nie działa w 11.62 (to nie przez reklamy i inne blokady) a w Firefox mam komunikat "This application is not correctly embedded (wrong wmode value)"
cokolwiek to znaczy również nie działa

RAV27 napisał(a):

U mnie podobnie... Z dnia na dzień przestała ladowac sie gra... Kolejna sensacyjna zagadka z cyklu: "Pewnego dnia nagle w Operze przestaje działać..."

gwarser napisał(a):

To jest we flashu? To może być problem z browser.js Kiedyś coś słyszałem o tym, że jak jest ustawiony w tagu embed flasha parametr wmode=opaque to flash się zacina czy coś. Może tak to próbują naprawić, a ptaszki są jakoś nie kompatybilne.