Problem z logowaniem do banku z przekierowania z innej strony.

w dziale Strony WWW w Operze
Dudi77 napisał(a):

Witajcie.
Szukałem na forum, ale nie znalazłem mojego problemu.

Nic nie zmieniałem w Operze, ale mam problem z zalogowaniem się do banku MultiBank, ale jeśli jest przekierowanie z innej strony, tzn.
np. poprzez jakiś system płatności, czyli robię zakupy na jakiejś stronie, wybieram sposób płatności poprzez "Multitransfer", następuje przekiorowanie na stronę logowania do banku i nie mogę się zalogować, wyskakuję błąd - informacja ze strony banku o przewie technicznej i proszę spróbować później. Natomiast, jeśli tą samą operację przeprowadzam przez inną przeglądarkę, np. Maxthon, to wszystko jest OK. Nie mam też problemu z logowaniem, jak normalnie wchodzę na stronę logowania do banku, ale nie z przekierowania. Spotkaliście się z takim problemem? Potraficie mi pomóc? Strasznie to denerwuje, że do płacenia muszę specjalnie używać innej przeglądarki.

Medium napisał(a):

Ja miałam w Operze problem z automatyczną płatnością w Plusie. Nie otwierało mi się okno płatności. Ale znalazłam przyczynę: na czas operacji trzeba pozwolić na otwarcie w Operze wszystkich wyskakujących okien, nie wystarczy to zrobić w preferencjach dla witryny, no bo wskakuje inny adres.

Originally posted by Dudi77:

następuje przekiorowanie na stronę logowania do banku i nie mogę się zalogować, wyskakuję błąd - informacja ze strony banku o przewie technicznej i proszę spróbować później

To znaczy, że bank jest nieczynny, czy strona do logowania ma inny adres? Logujesz się ręcznie, czy zapisanym w menedżerze hasłem?


Dudi77 napisał(a):

Loguję się przy pomocy menadżera haseł, a ten komunikat mam zawsze jak wchodzę na stronę logowania do banku z przekierowania. Jeśli wejdę na stronę banku normalnie lub operację płatności wykonam w innej przeglądarce, to błąd nie występuje. To przekierowanie z innej strony nie jest w nowej karcie czy oknie. To jest ta sama karta.

Medium napisał(a):

A czy adres banku jest taki sam, jak normalnie?

BTW: Ja zresztą z podobnych powodów do płatności z przekierowania używam standardowo karty kredytowej...

Dudi77 napisał(a):

Nie zwróciłem uwagi, aby adres banku był inny, ale na pewno nie jest to żadna oszukana strona, bo na innej przeglądarce działa. Nie korzystam z kart kredytowych, dlatego płacą tylko w ten sposób.

Medium napisał(a):

Originally posted by Dudi77:

na pewno nie jest to żadna oszukana strona

Nawet nie podejrzewam. Chodzi o różnice w adresie, przy których menedżer haseł mógłby nie zadziałać.

Dudi77 napisał(a):

O tym nie pomyślałem. Jak będę robił najbliższą płatność to zwrócę na to uwagę. Ale komunikat o rzekomej przerwie technicznej, który wyskakuje jest komunikatem banku, a nie opery o jakimś błędzie. To jest dziwne.

Medium napisał(a):

Z tymi przerwami technicznymi może być czysty zbieg okoliczności, szczególnie w godzinach nocnych.

Dudi77 napisał(a):

Nie, to nie jest zbieg okoliczności, coś jest nie tak, bo w tej samej minucie zrobię taką płatność bez problemu na innej przeglądarce i jest ok. W pracy też mam operę, ale tam nie mam problemu z płatnościami.

Medium napisał(a):

Pozostaje mi wypróbować przy najbliższej okazji. Może na razie z menu Pomoc > Zgłoś problem z witryną?