YousableTubeFix - Problem

w dziale Aplikacje dla Opery
Roni325 napisał(a):

Cześć, od jakiegoś czasu na Youtube w coraz większej ilości filmów występuje opcja zmiany szybkości filmu, przez co cały skrypt się sypie, znalazł ktoś może rozwiązanie na ten problem?

YousableTubeFix

zielak007 napisał(a):

Originally posted by Roni325:

cały skrypt się sypie

Opisz dokładnie co się dzieje i jak to wywołać. Sama opcja zmiany szybkości czy dopiero zmiana szybkości odtwarzania powoduje problemy?
BTW możliwość zmiany szybkości jest chyba dostępna tylko w HTML5, bo ja używam Flasha i nie spotkałem się tam z taką opcją.

Roni325 napisał(a):

Prawidłowo powinno być tak że, po otworzeniu filmu okno player'a zmienia swoją wielkość do ustawionych rozmarów, oraz ustawia jakość na najwyższą dostępną. Problem powoduje sama obecność tej opcji.

Btw, wygląda na to, że rozwiązałeś mój problem, Youtube od tak postanowił dodać moje konto do testerów HTML5.

Medium napisał(a):

Originally posted by Roni325:

Youtube od tak postanowił dodać moje konto do testerów HTML5.

To oni tak robią? Wiem, że HTML5 zgłasza się po wyłączeniu wtyczek w przeglądarce, ale żeby tak ad hoc?!!

Roni325 napisał(a):

Odtwarzacz wideo HTML5 YouTube
Korzystasz z wersji próbnej HTML5 serwisu YouTube. Ta wersja próbna została włączona automatycznie dla niektórych użytkowników obsługiwanych przeglądarek. Jeśli chcesz z niej zrezygnować, skorzystaj z linku u dołu strony. HTML5 to nowa technologia w dziedzinie przeglądarek, która umożliwia wyświetlanie filmów bez użycia wtyczki Flash. Twoje komentarze pomogą nam udoskonalić i dopracować funkcje, nad którymi pracujemy. Dołącz do użytkowników, wypróbuj odtwarzacz i prześlij swoją opinię bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za projekt.


Niestety, szkoda jedynie, że nie zostałem o tym poinformowany.