Opera - ścinki w filmikach.

w dziale Opera
pertaseth napisał(a):

Witam,
Używam Opery od dawna ale niedawno mam problem z Operą i Flashem - filmiki z np. Youtube zacinają się, dźwięk leci poprawnie ale obraz łapie ścinki i laguje. Co ciekawe ten problem nie występuje na innych przeglądarkach. Próbowałem usunąć Flasha za radą supportu i Opera pobrała go sobie za moją zgodą, co niestety problemu nie rozwiązało.

Pozdrawiam,

lemari napisał(a):

Zwiększyć pamięć podręczną na dysku?

pertaseth napisał(a):

Nic to nie pomaga - raz że czyściłem wszystko a dwa że nawet gdy ustawię na maksa to nic się nie zmienia. Nawet gdy filmik jest cały załadowany to łapie ścinki i przeskakuje do miejsca w którym powinien być i znowu..wiec łącze to nie wina, wszystko było dobrze i zmieniło się jakoś bez mojej ingerencji.

Medium napisał(a):

U mnie też niektóre filmy potrafią się ciąć. I nie wiem, dlaczego tylko niektóre...

pertaseth napisał(a):

Ciekawa sprawa, powiedziałeś o innych filmikach i wpadłem na pomysł sprawdzenia gier we flashu. Odpaliłem, nie tnie się. Sprawdziłem filmik - też się nie tnie. Nie potrafię powiedzieć dlaczego. Być może ma to związek z instalacją Shockwave, być może z kodekami które wgrałem ponownie. Tak czy siak - problem można uznać za rozwiązany, jednak nie podam sposobu bo męczyłem się z tym kilka dni i nie wiem co mogło pomóc. Problem zniknął tak nagle jak się pojawił. Dziękuję za chęć pomocy.

Pozdrawiam,

MokrySedeS napisał(a):

http://my.opera.com/XAntares/blog/xanocta