Dysk Google - Problem

w dziale Strony WWW w Operze
Free2012 napisał(a):

Mam problem z Nowo powstałą usługą: Google Drive, mianowicie gdy chcę przesłać pliki na dysk google, klikam przycisk PRZEŚLIJ > następnie PLIKI... i NIE wyskakuje okienko, które pokazuje dyski skąd mam wskazać pliki, które mam wrzucić na google drive.
Dodam że jak na złość na IE, Google Chrome, Firefox -wszytko działa, a na najnowsze OPERZE nie !!!

Ktoś mam może ten sam problem ??

Ryszard napisał(a):

Originally posted by Free2012:

Mam problem z Nowo powstałą usługą: Google Drive


Ja też mam problem z tą usługą - nie widzę adresu do niej na https://mail.google.com ani na http://www.google.pl/intl/pl/options/ a głębiej nie chce mi się szukać wink

Originally posted by Free2012:

Dodam że jak na złość na IE, Google Chrome, Firefox -wszytko działa


Dodam, że wszystkie usługi google robione są tak, żeby użytkownik "Google Chrome" był przekonany o wspaniałym działaniu tej przeglądarki.

Saskatchewan napisał(a):

Originally posted by Ryszard:

nie widzę adresu do niej na https://mail.google.com ani na http://www.google.pl/intl/pl/options/ a głębiej nie chce mi się szukać

Dlatego ja, zamiast szukać, od razu wpisałem w pasek adresu: drive.google.com i okazało się, że trafiłem. p

Free2012 napisał(a):

Nie chodzi mi o to gdzie jest ta opcja (bo jest połączona z kontem Gmail),
Wiem że na Chrome tam to śmiga, lecz nie mogę na Operze przesłać plików bo nie działa przycisk PRZEŚLIJ (czy też tak macie?)

Ryszard napisał(a):

Dysk Google będzie dostępny wkrótce.
Chcesz dowiedzieć się, kiedy Dysk Google będzie gotowy? Daj nam znać, to wyślemy Ci e-maila na....

Free2012 napisał(a):

Dysk Google już od wczoraj jest dostępny.

Saskatchewan napisał(a):

Widocznie nie dla wszystkich, bo dla nas nie jest.

Free2012 napisał(a):

Transformacja następuje po zalogowaniu na Gmail i wejściu w zakładkę/górną DOKUMENTY. Po krótkim czasie Zakładka Dokumenty zamienia się w Dysk Google.
Mam wyżej opisany problem że nie działa prawidłowo mi ikonka Prześlij, ale widzę że nie wszyscy jeszcze ogarniają temat sad

zielak007 napisał(a):

Na 11.62 nie działa, ale na dzisiejszej testowej 12.00 działa. Do czasu wydania stabilnej wersji 12 przesyłaj pliki korzystając z innych przeglądarek albo zainstaluj dodatkowo wersję testową, ale bądź świadomy tego, że to jest wersja testowa. wink Dysk nie jest jeszcze dostępny dla wszystkich, wczoraj miałem komunikat, który zacytował Ryszard, ale dzisiaj już działa.

Free2012 napisał(a):

Dzięki stary. Temat do zamknięcia. Faktycznie na Opera 12 działa jak powinno.
Trzeba czekać na nową wersję pewnie kolejną 11, mam nadzieję że już tam będzie to poprawione.

Above napisał(a):

To ja dopiszę żeby nie zaśmiecać forum, że na 11.62 kompilacji 1347 - nie działa ctrl+c po zaznaczeniu tekstu i tekst nie kopiuje się tylko dwa puste znaki są. Zaraz zainstaluję wersję rozwojową 12 i może będzie ok jak pisze Free2012 chociaż pisał o innym problemie - to zakładam, że tych problemów było więcej.

Medium napisał(a):

Originally posted by Above:

To ja dopiszę żeby nie zaśmiecać forum, że na 11.62 kompilacji 1347 - nie działa ctrl+c po zaznaczeniu tekstu i tekst nie kopiuje się tylko dwa puste znaki są.

Eee, wcale nie! Kopiuje się bez problemu.

zielak007 napisał(a):

Potwierdzam, że nie działa kopiowanie przez Ctrl+C na "dysku G" (przez prawoklik działa). Ale takie chyba było zamierzenie, bo w menu Google kopiowanie też jest nieaktywne.

@Medium: nie używasz Google a używasz Google Drive?smile Owszem, Above nie sprecyzował, że chodzi o Google Drive, ale chyba nie podpinałby się do wątku Dysk Google - Problem, gdyby chodziło mu o kopiowanie w całej Operze.wink

Medium napisał(a):

Originally posted by zielak007:

nie działa kopiowanie przez Ctrl+C na "dysku G"

To zmienia postać rzeczy wink

Zajec napisał(a):

http://www.opera.com/docs/specs/presto2.10/

Presto (silnik Opery) otrzymał wiele usprawnień w obsłudze XMLHttpRequest. Dopiero od wersji 12.00 w Operze można sensownie wysyłać pliki do serwera bez przeładowywania strony. Stąd działanie usługi w testowych wersjach Opery 12.00.

Above napisał(a):

Originally posted by Medium:

Originally posted by zielak007:

nie działa kopiowanie przez Ctrl+C na "dysku G"

To zmienia postać rzeczy winkNo cóż..jak słusznie zauważył zielak007 - piszę w wątku Dysk Google. Gdyby mi chodziło o Google Docs to wzmiankowałbym o tym.