"Potwierdz wysłanie danych" - "Prześlij ponownie" - opera.

w dziale Opera
bannsujpsyho napisał(a):

Witam, żeby nie rozpisywać się za mocno napiszę po krótce.

Chodzi o to, że gram w pewną gierkie, klikanke internetową (travian). Tam jest taki myk, na wysłanie kilku ataków w jednej sekundzie poprzez Firefoxa.

Wybiera się ilosc jednostek, zatwierdza się i otwiera sie ostatni etap - akceptacja wysłania ataku. I w tym momencie, przełącza się FF do tryb offline, akceptuje się te wszystkie ataki na trybie offline (ma się otwarte to w kilku kartach) potem gdy każda karta jest zaakceptowana i wyskakuje informacja, że brak dostępu do śieci "odchacza" się tryb offline i odświeża wszystkie karty. No i tu jest meritum sprawy. Na FF wyświetla się informacja "potwierdz przesłanie danych" i wtedy wciska sie enter i trzyma do póty każda karta się nie odswiezy i tym samym wchodzi kilka ataków w jedną sekunde.

Probowalem to zrobić na operze, udalo mi sie poszperac i znalazłem odswieżanie wszystkich kart (bo tez dlugo znalesc nie mogłem) ale gdy już to znalazłem to, gdy przełącze opere w tryb offline i spowrotem ją włącze na online, klikne żeby odświeżyc wszystkie karty - opera się mnie nie pyta czy przesłać dane ponownie i tym samym wypuścić te ataki, tylko "zapomina" o tym co zrobiłem wcześniej i cofa mnie do wyboru jednostek.

I tu moje pytanie do Was. Czy ktoś wie gdzie ustawić aby ta opera zapytała się mnie o przesłanie danych i nie "zapomniała" tego co chciałem zrobić tylko wysłała te ataki. (wiem że to możliwe, bo w dzisiejszych czasach nie ma rzeczy nie możliwych - tym bardziej jeśli chodzi o komputerowe sprawy)

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
btw. nie uzywam FF bo bardzo mi muli (mam słaby komputer) a opera śmiga jak wiatr!

i takie drugie małe skromne pytanko na poczekaniu. Są gdzieś ustawienia zmiany sposobu przewijania stron?

Za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuje,
Pozdrawiam.

Medium napisał(a):

Originally posted by bannsujpsyho:

Są gdzieś ustawienia zmiany sposobu przewijania stron?

O → Ustawienia → Preferencje → Zaawansowane → Przeglądanie (Ctrl + F12)