Opera zamraża się na Onecie

w dziale Opera
kordikr napisał(a):

Jak w tytule: od jakiegoś czasu po wejściu na podstronę Onetu np. jakiś artykuł (na stronie głównej wszystko jest ok) Opera zamraża się na kilkanaście sekund i to razem z całym systemem. Po tym czasie wszystko wraca do normy. Ktoś spotkał się już z takim problemem?
Ps. ostatnio zainstalowałem tylko rozszerzenie Imagus, ale ciężko mi stwierdzić czy to jest problemem bo to zacinanie jest bardzo wybiórcze

Medium napisał(a):

Originally posted by kordikr:

ciężko mi stwierdzić czy to jest problemem

Można doświadczalnie na jakiś wyłączyć rozszerzenia.

kordikr napisał(a):

No wiem, też sądzę, że to mogą być rozszerzenia ,ale mam ich 14 i sukcesywne sprawdzanie które robi burdel na Onecie trochę potrwa. Wolałem więc zapytać najpierw na forum czy ktoś miał podobne problemy.

Medium napisał(a):

Ja się z mrożeniem w najnowszej stabilnej Operze nie zetknęłam.

lemari napisał(a):

Originally posted by kordikr:

rozszerzenie Imagus


To możesz wykluczyć, mam zainstalowane i nie ma kłopotów na onecie.

piotrek1 napisał(a):

U mnie podobnie. Żadnych rozszeżeń, włączone blokowanie zawartości, wyłączone wtyczki, Opera 11.64, Windows 7, podstrony Onetu od czasu do czasu zamrażają system. Na szczęście bardzo rzadko ma to miejsce i nie wiem czy dotyczy tylko Opery, bo innych przeglądarek nie używam.

gekonik napisał(a):

U mnie też jest problem z zawieszeniem calego systemu po wejściu na onet. Dzieje sie to również na firefoxie.

evildrone napisał(a):

miałem tak przez pewien czas i nie tylko na onecie, ale na większości stron wykorzystujących flash player'a. Zbagatelizowałem to, bo skoro nie włączał się BSoD, ani komputer się nie resetował, ale zawieszał na 20-30 sekund, to stwierdziłem, że to nie jest wielki problem.