WebDeveloper w O 9 Beta

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
JeZZ83 napisał(a):

Wersja 9.00 Beta Kompilacja 8367
Po zainstalowaniu tej wersji, a właściwie jakiejś jej zbliżonej z tydzień późniejszej wersji weekly (nie podam kompilacji bo przeinstalowałem do podanej) narzędzia zawarte w na pasku WebDevwloper (http://operawiki.info/WebDevToolbar) przestały być aktywne (większość z nich, nie wszystkie), screen: 3opera.jpg wyszarzone nie działają.
W wersji Beta(na innym kompie), która była nainstalowywana na TP2 nie ma problemu, wszystko działa poprawnie. Przywrócenie standardowych ustawień dla pasków narzędzi i dodawanie ponowne paska WebDeveloper przynosi identyczne rezultaty

zielski napisał(a):

Originally posted by JeZZ83:

W wersji Beta(na innym kompie), która była nainstalowywana na TP2 nie ma problemu, wszystko działa poprawnie. Przywrócenie standardowych ustawień dla pasków narzędzi i dodawanie ponowne paska WebDeveloper przynosi identyczne rezultatyWebdev o ile pamiętam wymaga też odpowiedniego menu.

JeZZ83 napisał(a):

Nie wiem co rozumiesz pod "specjalne menu" ale jedna z pierwszych rzeczy, którą robiłem po zainstalowaniu Opery to dodanie właśnie WebDev Toolbar i dopiero potem lekkie modyfikacje innych pasków, przed dodaniem WebDeva nic nie dotykałem nigdy z menu

PientaL napisał(a):

Originally posted by JeZZ83:

Nie wiem co rozumiesz pod "specjalne menu" ale jedna z pierwszych rzeczy, którą robiłem po zainstalowaniu Opery to dodanie właśnie WebDev ToolbarDodałeś WebDev Toolbar ale musisz jeszcze Web Developer Menu for Opera 9. Kiedy je zainstalujesz wszystkie opcje będą dostepne.

JeZZ83 napisał(a):

Dzięki, rzeczywiście nie doczytałem.
Niepotrzebnie zawracałem głowę.
EOT