Może to jest błąd a raczej na pewno

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
krato napisał(a):

Gdy w Opera 9 Beta przychodzi nowa wiadomość która jest obsługiwana przez założony filtr to nie jest ten fakt sygnalizowany poprzez ikonke poczty w tray'u ani poprzez sygnał dzwiękowy co uważam jest niedopatrzeniem które należy poprawić (chyba że jest jakaś opcja której nie ustawiłem a która to obsługuje ) . Jak zgłosić ten fakt programistom (i szczerze powiedziawszy czy mógłby to zrobic ktoś za mnie - kto zna dobrze angielski )

quiris napisał(a):

Originally posted by krato:

Gdy w Opera 9 Beta przychodzi nowa wiadomość która jest obsługiwana przez założony filtr to nie jest ten fakt sygnalizowany poprzez ikonke poczty w tray'u ani poprzez sygnał dzwiękowy co uważam jest niedopatrzeniem które należy poprawić (chyba że jest jakaś opcja której nie ustawiłem a która to obsługuje )


To nie błąd, to cecha tego programu. Sygnalizowane są tylko wiadomości lądujące w Nieprzeczytanych. Możesz ustawić tak, żeby w Nieprzeczytanych były pokazywane również wiadomości odfiltrowane.

krato napisał(a):

A jak to ustawić jeśli można

Medium napisał(a):

Originally posted by krato:

A jak to ustawić jeśli możnaPanel poczty => nieprzeczytane otworzy się okno z menu na górze.

W menu wybierz widok zwykłym kliknięciem, a tam pokaż.
(ja w nieprzeczytanych mam tylko zaznaczony spam).

Dobrze jest na początku używania klinta pocztowego w Operze zostawić zaznaczoną opcję SPAM, bo Opera uczy się reguł filtrowania spamu, więc nadzór jest wskazany smile
Szczególnie, gdy przeczytane wiadomości nie zaznaczasz w tym miejscu jako przeczytane (przycisk), lecz po prostu usuwasz (przycisk), Opera jest skłonna przypisać im atrybut spamu.

W ten sposób dla każdego folderu poczty (odebrane, wysłane itd.) tworzy się widoki.