Opera 11.64 - problem ze stroną.

w dziale Opera
kochas998 napisał(a):

Witam,

Od paru godzin mam problem ze stroną http://www.nj24.pl/, która przekierowuje mnie na http://www.nj24.pl/mobile, a powinna przekierować na http://www.nj24.pl/. Dla przykładu otworzyłem wspomnianą stronę, tj. http://www.nj24.pl/ na przeglądarce Mozilla Firefox, z której korzysta moja żona i "problematyczna" strona otwiera się bez żadnych zarzutów.

W czym jest problem i jak go rozwiązać, ponieważ trochę to jest dla mnie irytujące, ponieważ pozostałe strony otwierają się bez najmniejszych problemów i wszystko jest, tak jak być powinno. Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie, ponieważ ta strona jest dla mnie najważniejsza, a nie chcę korzystać z przeglądarki żony, ponieważ ona zamula i dlatego powróciłem do Opery.

Pozdrawiam,
Kochaś

stivo85 napisał(a):

Widocznie strona identyfikuje Operę 11.64 jako przeglądarkę mobilną i przełącza na mobilną wersje strony - u mnie jest to samo, mimo że nie byłem na tej stronie wcześniej. Administratorzy strony powinni to zmienić, ewentualnie możesz włączyć maskowanie jako Firefox w Preferencjach strony.

kochas998 napisał(a):

Originally posted by stivo85:

Widocznie strona identyfikuje Operę 11.64 jako przeglądarkę mobilną i przełącza na mobilną wersje strony - u mnie jest to samo, mimo że nie byłem na tej stronie wcześniej. Administratorzy strony powinni to zmienić, ewentualnie możesz włączyć maskowanie jako Firefox w Preferencjach strony.Jak możesz to napisz mi, jak mogę włączyć maskowanie jako Firefox w Preferencjach strony, ponieważ nigdy dotąd tego nie robiłem. Jestem niezmiernie wdzięczy za pomoc.

Saskatchewan napisał(a):

Wejdź na stronę, kliknij na niej prawym przyciskiem myszy i wybierz „Preferencje dla witryny…”. Przełącz się na kartę Sieć i w polu Identyfikacja przeglądarki wybierz „Maskuj się jako Firefox”.

Ryszard napisał(a):

Originally posted by kochas998:

jak mogę włączyć maskowanie jako Firefox w Preferencjach strony

Moim zdaniem nie ma takiej potrzeby wink
Dodaj sobie do zakładek albo do szybkiego wybierania adres http://www.nj24.pl/articles/Nowiny - w ten sposób ominiesz główną stronę i wykrywanie przeglądarki i przekierowanie na wersję dla komórek.
A jeszcze lepiej - załaduj adres http://www.nj24.pl/rss/articles/all
wybierz "Zasubskrybuj ten kanał za pomocą: OperaMail i klik w [Zasubskrybuj]
Co prawda ich kanały to nie to samo co jest na http://www.jaslonet.pl - dają tylko nagłówki nowości (przydałoby się jeszcze chociaż kawałek treści) ale i tak będziesz miał szybki dostęp do nowych artykułów.
Przez http://www.nj24.pl/kontakt napisz im o swoim problemie.