autowylogowanie z forum

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
tomasz.m napisał(a):

czy jest mozliwosc, aby przy zamykaniu opery nastapilo automatyczne wylogowanie z forum lub jakiegos innego serwisu w ktorym bylbym zalogowany? teraz jest tak ze jak zamkne przegladarke to na forum jestem nadal jako zalogowany ...

Medium napisał(a):

Usuwaj nowe ciasteczka przy zamykaniu Opery.

Zajec napisał(a):

Dodatkowo korzystając w przyszłości z Opery 9 możesz ustawić to dla każdej strony indywidualnie.

Prawoklik na stronie -> Edytuj preferencje strony

falcken napisał(a):

A ja mam inny - odwrotny problem. Wylogowuje się Operka w czasie przeglądania forum w trakcie przeglądania. Preferencje dla witryny już ustawiałem ale to nic nie dało. Możliwe że to przez używanie 9. beta?? Poczekać na finalną? bo z 8,54 nie było problemu ;-)

tomasz.m napisał(a):

nawet po ustawieniu kasowania wszystkiego (ciasteczka, historia itp) po zamknieciu opery i nawet po wylaczeniu kompa, jezeli wczesniej nie wyloguje sie recznie z forum, jestem caly czas zalogowany na forum. wiem bo po wejciu na to samo forum chwile pozniej z innego komputera, jestem caly czas zalogowany, mimo ze opera zamknieta i komputer wylaczony sad
jak zrobic aby opera sama mnie wylogowywala happy (moze jakis skrypt, a moze jakas inna przegladarka to potrafi)

golew napisał(a):

Originally posted by falcken:

A ja mam inny - odwrotny problem. Wylogowuje się Operka w czasie przeglądania forum w trakcie przeglądania. Preferencje dla witryny już ustawiałem ale to nic nie dało. Możliwe że to przez używanie 9. beta?? Poczekać na finalną? bo z 8,54 nie było problemu ;-)To forum Opery czy jakieś inne?
Jesli nasze forum to: http://my.opera.com/community/forums/findpost.pl?id=1570799

falcken napisał(a):

Chodzi mi o inne forum. Ale o dziwo zmieniłem "przedstawianie się" Opery na Mozilla i problem się rozwiązał ;-) Dziękuję za zainteresowanie pozdro.