Problem z "wstecz"

w dziale Opera
damianrm napisał(a):

Witam!
Od jakiegoś czasu mam problem z klikaniem "wstecz". Tzn. na niektórych stronach muszę po kilka razy klikać ten przycisk żeby w końcu się udało i Opera cofnęła na stronę poprzednią. np. często mi się to zdarza na onecie, czy samochodyswiata.pl.
Próbowałem instalować poprzednie wersje (do 10.50) ale w każdej cały czas problem występuje. W wersji testowej nowej dwunastki już jest wszystko ok, w innych przeglądarkach tego problemu nie zauważyłem.
W czym tkwi problem? Jak to naprawić? Ale to jest wkurzające jak trzeba klikać po kilka razy ten "wstecz" i nigdy nie wiadomo ile!!
Proszę o pomoc smile

andol napisał(a):

Jest to znany błąd Opery, którego na szczęście nie obserwuję w Operze 12 – w przypadku wersji 11.6x problem został kiedyś załatany za pomocą browser.js, jednak ta łatka już nie działa… Wprowadzenia poprawki w kodzie przeglądarki dla wersji 11.6x (tak jak to najwidoczniej już zrobiono w wersji 12) spodziewałbym się tylko wtedy, gdyby od wydania wersji 12 dzieliły nas miesiące.

damianrm napisał(a):

Ok. Dzięki.
Szkoda trochę tego, bo z każdym dniem coraz bardziej to irytuje. Pozostaje tylko czekać na wersję 12...

deusexe napisał(a):

Nie chcę zakładać nowego wątku, to napiszę w tym bo mam podobny problem ale w Operze 12. Kiedy klikam wstecz cofa mnie o kilka stron, najczęściej do pierwszej, nie zawsze to się dzieje i na różnych stronach nie ma reguły. Często też po pojedyńczym kliknięciu wstecz pojawia się biały ekran, pusta strona i w nieskończoność ładuje, po tym jak kliknę ponownie wstecz wyrzuca mnie o kilka stron najczęściej do wyników google. Drugą przypadłością Opery i to juz od niepamiętnych czasów brak współpracy z filmweb tam to w ogóle wstecz nie działa, przeglądarka robi jakąś sztuczną listę stron przez które trzeba się przebić (wciskając wstecz) żeby o jedną się cofnąć.
Ma ktoś jakiś pomysł odnośnie 1szego, bo z filmwebem już dawno odpuściłem i przeglądam Chromem smile