dlugosc ladowania strony

w dziale Opera
belek napisał(a):

http://www.techdigest.tv/mobile_phones/index.html
ile wam sie laduje ta strona?
macie zamrozenia opery w trakcie wczytywania?

PeterCub napisał(a):

Nic dziwnego, główna strona "waży" ok. 17Mb i wczytywała mi się prawie 5 minut przy prędkości średnio 100kB/s. Jedna wielka pomyłka.

Zajec napisał(a):

Do momentu pobranie 2MB szło płynnie. Potem zatrzymałem.

belek napisał(a):

a mi po 1MB opera przestaje reagowac i co pewien czas dociaga nastepne dane i znowu sie zamraza.... moze wina systemu - nie wyrabia ale z IE jest ok.... jak wyjdzie finalna 9tka to wywale 8ke bety, katalogi i wrzuce wszystko od poczatku... byc moze przez dwa lata gdzies zrobil sie burdel smile

daroc napisał(a):

Być może po prostu nie wystarcza ramu do załadowania tej strony... Spróbuj zmienić Memory Cache w preferencjach na chociaż 60 MB?
Ale ogólnie strona zajmująca 17 MB to jest porażka. Wysiadł im system dzielący newsy na strony czy tam tak zawsze jest?

belek napisał(a):

cache nic nie pomogl...
pobawie sie sam...

Freak85 napisał(a):

Ja mam problem z ładowaniem się stron,gdy otwieram jakiś link jako nową zakładkę to strona zaczyna sie ładować ale często na tym staje postęp zatrzymuje sie albo na jakiejś ilości procent albo na jakims tam numerze obrazka jak są jakies na stronie,raz sie po chwili ładuje,raz trzeba poczekać nawet pare minut a czasem to wogóle sie zacina i nie rusza.Wiecie czym to może być spowodowane?? Przegladanie stron zaczyna być bardzo męczące,zamiast przyjemniejsze bo opera ogółem jest lepsza od reszty,bynajmnije jeszcze tak twierdze.

Ryszard napisał(a):

Myślę, że to problem ze stronami, które otwierasz a nie z Operą.
Podaj jakieś konkretne adresy.

Freak85 napisał(a):

Np gdy otwieram nowe okno na fotce lub allegro czasem nawet na onecie sie zamula,zdarza się też że jak jestem na forum i otwieram jakiś temat w nowej zakładce to musze sporo odczekać zanim sie załadujenie ma na nich najczęsciej jakichś wielkich plików choc zdarzają się. Oststnio przeinstalowałem opere i jakoś chodzi.Zainstalowałem te samą wersje czyli ostatnią jaka wyszła ale żadna weekly czy jakas beta,zwykła opera. Może sie w tamtej coś namotało nie mam pojęcia.Pozdrawiam