Nokia 6030 i heyah

w dziale Opera dla telefonów, tabletów i innych urządzeń
oggy_krk napisał(a):

Męcze się i męcze i nic mi nie wychodzi.. za pomocą wbudowanej przeglądarki sciągnelem sobie Opere na swoj telefon i probowalem sie odrazu polaczyc i odrazu wyskakiwal mi komunikat zebym wlaczyl dane pakietowe. Wiec sie wzielem za konfiguracje telefonu i meczylem, ale ciagle to nie przynosilo rezultatow.. Sciagalem tez konfiguracje do mojego telefonu ze strony heyah, ale tez nic to nie daje.. teraz juz sie niby zaczyna laczyc, ale na tym sie konczy.. znaczy po paru minutach wyskakuje komunikat o bledzie... Szukalem tez na forum i tez nic nie znalazłe, wiec postanowilem napisac posta. Wiec jak jest tu ktos kto ma taki telefon to prosze o pomoc, a jak jeszcze ten telefon jest w sieci heyah to juz wogole;)

dziadman napisał(a):

Opera Mini korzysta z ustawień Javy lub, jeśli takowych w telefonie nie ma, z ustawień przeglądarki WAP. N6020 nie ma oddzielnych ustawień do javy (tzn w instrukcji nic na ten tamat nie ma, empirycznie nie sprawdze bo nie mam tego telefonu), ale jest takie coś jak ustawienia konfiguracji.

MENU - USTAWIENIA - USTAWIENIA KONFIGURACJI - WŁASNA KONFIGURACJA USTAWIEŃ. Tu wybierasz DODAJ - OPCJE - DODAJ NOWY.
Profil ma wyglądać tak:

Nazwa profilu: heyahinternet
APN: heyah.pl
Użytkownik: heyah
Hasło: heyah

Wszystkie pozostałe ustawienia są nieistotne (lub wręcz niewskazane jest ich wpisywanie, jak np ADRES PROXY - nie może być używany). Po utworzeniu profilu wystarczy wybrać OPCJE - UAKTYWNIJ.


ps. sorki że tak późno ta odpowiedz ale Mundial jest wiec nie mam czasu na net smile OLE smile