Zawieszanie sie Opery 9

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
Arni napisał(a):

Witam!
Odkad do Opery 9 weekle, zostal dodany spolszczony instalator(MSI), nie moge normalnie korzystać z Opery, bo podczas rozruchu Opery następuje zwis systemu. Probowal juz poprzez odinstalowanie Opery i czyszczenie rejestry, ale nie ma zadnego skutku, po ponownym zainstalowaniu Opery dalej nastepuje zawieszenie systemu. Przy Operze 9 beta2 wszystko jest OK.

Pozdrawiam Arek

d.i.z. napisał(a):

Jakiś widget (Goal)?

Arni napisał(a):

Originally posted by d.i.z.:

Jakiś widget (Goal)?Nie wiem czy akurat to jest przyczyna moich problemow z Opera, dodam tylko ze zainstalowalem sobie tego wideta.

d.i.z. napisał(a):

To spróbuj go wyłączyć.

Arni napisał(a):

Originally posted by d.i.z.:

To spróbuj go wyłączyć.Niestety, to nic nie daje. Usunąłem całą zawartość C:\Documents and Settings\User\Dane aplikacji\Opera\Opera 9 Beta\profile\widgets, ale dalej jak włączam Opera 9 bild 8482 to mrozi cały system i musze daj restart :/ Jeszcze jakieś pomysły.

szyk napisał(a):

Usuń jeszcze zawartość katalogu cache4 w profilu. Opera 8.54 Ci chodzi?

Arni napisał(a):

Originally posted by szyk:

Usuń jeszcze zawartość katalogu cache4 w profilu.Usunąłem zawartość katalogu i dalej lipa

Originally posted by szyk:

Opera 8.54 Ci chodzi?Tak. Opera 8,54 działa normalnie. Opera 9 beta 2 też dziłała normalnie, do momontu jak Opera Labs wydała wersje weekly, ze spolszczonym instalarotem MSI. Teraz przy każdym włączeniu Opery system mi się zawiesza.

szyk napisał(a):

Wyszła nowa weekly, sprawdź w niej. smile

Standardowa porada przy zwisach, która często pomaga, to zainstalowanie najnowszych stabilnych sterowników do karty graficznej. Oprócz tego może pomoże wyłączenie monitora antywirusa.