Czy jest możliwość integracji mplayera ?

w dziale Wersje beta, testowe i rozwojowe
INTseed napisał(a):

Witam
Mam windowsXPSp1 + Opera 9 ver.8473. Chciałbym mieć możliwość puszczania trailerów przez mplayera z tej stronki http://www.apple.com/trailers/ . Po otwarciu strony pisze że mam zainstalować plugina qtime. Czy trzeba to zainstalować czy jest możliwość obejścia tego ? Player na pewno to puści nie wiem tylko co z resztą smile
pozdro

Yaa_ napisał(a):

Ustaw w opcjach Opery mplayera jako domyślny odtwarzacz albo zainstaluj QuickTime Alternative.

tomurbanowicz napisał(a):

A jak się to dokładnie ustawia? W sumie też zależy mi na domyślnym odtwarzaczu mplayer w Operze.

INTseed napisał(a):

Nie chce dodatkowych programów jeżeli nie trzeba instalować. Mógłbyś konkretnie napisać co trzeba wpisać w ustawieniach opery ? Jakie są rozszeżenia plików qtime ?
dzięki

Ryszard napisał(a):

QuickTime Alternative nazywa się dokładnie QuickTime Alternative

Originally posted by INTseed:

Chciałbym mieć możliwość puszczania trailerów przez mplayera z tej stronki http://www.apple.com/trailers/

Coś mi się wydaje, że pomysł używania windowsowkiego mplayera do czegokolwiek ze stron www.apple.com jest zupełnie sprzeczny z poglądami Bila Gatesa.

INTseed napisał(a):

Ryszard z tego co sie orientuje mplayer powstał na linuxie smile wiec co do tego ma biluś smile Link: www.mplayerhq.hu Widze że jesteś na forum od dawne więc może będziesz wiedział jak ugryść mój problem. I czy wogóle idzie to zrobić smile
pozdro

Ryszard napisał(a):

A to o tego mplayera chodzi. wink
Niestety - pomóc nie potrafię.

INTseed napisał(a):

Szkoda Player ma bardzo duży potencjał i nie trzeba instalować żadnych kodeków. Wystarczy tylko wrzucić kodeki do katalogu /plugins . Mam nadzieje że ktoś przeczyta ten wątek i napisze czy to możliwe.

operetka napisał(a):

Originally posted by Yaa_:

Ustaw w opcjach Opery mplayera jako domyślny odtwarzacz albo zainstaluj QuickTime Alternative.Ouick Timowi już nie wystarcza ani Quick Time ani alternative. Teraz chcą, żeby ludzie instalowali jakiś strasznie kobylasty program "iTunes". Niech się wypchają, bo ja nie mam zamiaru ciągle nowych odtwarzaczy instalować.

JaDo napisał(a):

Originally posted by INTseed:

Czy trzeba to zainstalować czy jest możliwość obejścia tego ?


http://my.opera.com/polski/forums/findpost.pl?id=1112299

I wychodzi mi coś Takiego. Z tym, że muszę wkleić adres do MPC, tylko po kliknięciu embed nie chce odtwarzać. "Jabcokowe" trajlery są w .mov.