Opera USB - problem z odczytywaniem poczty

w dziale Opera
celog napisał(a):

Czasami korzystam (szczególnie w podróży) z Op-USB v 8.54 i wkurzam się bo nie mogę "spokojnie" odczytać poczty - zawsze pojawia się cała ścieżka "wędrowania" maila (tak jak w wersji stacjonarnej po włączeniu DISPLAY ALL HEADERS tylko że wszystko sklejone w jeden tekst) a po tym dopiero następuje bez żadnego odstępu treść maila.

Nie mogę doszukać się opcji wyłączenia tej ścieżki.

Cz ma ktoś na to sposób??

Zrzutu ekrenu nie mogę załączyć bo piszę ze stacjonarnej Opery.

Ryszard napisał(a):

Chyba to http://www.testopery.terramail.pl/754/cz7oe.html#razem ale opis jest dla 7.54 wink
W Twoim przypadku chyba nie chodzi o przełączenie Opery na USB w tryb użytkownika (sprawdź przez Widok - Styl), ale o "niemanie" wink pliku C:/Opera/styles/mime.css - sprawdź jaką lokalizację wskazuje plik OperaDef6.ini (MIME Style File=...) i czy Twoja Opera na USB może go dokładnie w tym miejscu (na dowolnym komputerze) znaleźć.
Albo może i coś "nadgryzło" ten plik na USB?

celog napisał(a):

dzięki Ryszardzie za radę - niestety żaden z podanych przez Ciebie sposobów nie wypalił, ani też rady z poleconej strony nie pomagały.

Pomogło ponowne ściągnięcie instalki i zainstalowanie Opery-usb na nowo.

Niestety straciłem pocztę, mimo że skopiowałem katalog "mail" ze starej wersji. Ale nie trzymałem tam nic poważnego. Teraz na USB ustawiłem "pozostaw pocztę na serwerze" więc na stacjonarnej będzie wszystko.

Rysiek

szyk napisał(a):

Originally posted by celog:

Niestety straciłem pocztę, mimo że skopiowałem katalog "mail" ze starej wersji.


Mogłeś w nowej Operze zaimportować pliki mbs z pocztą (Plik->Importuj->Pocztę->Importuj plik standardowej skrzynki pocztowej), powyższy błąd to pewnie była kwestia ustawień w poprzedniej Operze.