Torrenty - dlaczego tylko te serwisy

w dziale Opera
kiszuriwalilibori napisał(a):

Witam,
Dość aktywnie pobieram Torrenty, głównie za pomocą BitComet. Rzecz w tym, że wbudowany BitTorrent skanuje stosunkowo niewielką liczbę serwisów (portali?)z Torrentami. CZy ktoś wie gdzie zdefiniowana jest lista obsługiwnych serwisów? Jeżeli w jakimś pliczku .ini to fajnie, jeżeli bezpośrednio w BitTorrencie to szkoda.

adas napisał(a):

Nie wiem czy zajarzyłem ale chodzi ci o zmianę wyszukiwarki torrentów? Jeżeli tak wejdź na stronę jakiejś wyszukiwarki (twojej ulubionej) kliknij prawym na pole wyszukiwania → Utwórz wyszukiwarkę. smile

kiszuriwalilibori napisał(a):

Piękne!!!

Już zacząłem się wczytywać w Opseeda a tu taki bonus, dzięki. Jeżeli moje pytanie nie było oczywiste to odpowiedź warto by upowszechnić!

Natomiast chodziło mi troszeczke o cos innego. Bit Torrent (nie jako program do ściągania torrentów ale jako portal wyszukujący) skanuje kilak portali udostępniających. Taki na przykład Torrentz skanuje kilka innych. Taki na przykład Demonoid skanuje przede wszystkim siebie, ale nie tylko.
Pomuyślałem, że jeżeli BitTorrent jest zinetgrowany z Operą to moze gdzieś jest wejście do edycji listy portali skanowanych. Ale chyba już sobi sam odpowiedziałem -jest to cecha raczej portalu a nie programu

Pozdro