tworzenie własnych folderów

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
m_herbu_traby napisał(a):

Witam,
Czy jest możliwość utworzenia własnego folderu(ów) w kliencie pocztowym Opery do przechowywania poczty ? Nie mogę się dopatrzeć takiej opcji u siebie.

daroc napisał(a):

Zapewne chodzi o to: opera:config#Mail|MailRootDirectory

m_herbu_traby napisał(a):

Nie chodzi mi o katalog przechowywania maili na dysku, tylko o własny folder w programie, tak jak np. w The Bat! poniżej : [img]http://images2.fotosik.pl/90/c6920dc2ff177b41.jpg

szyk napisał(a):

Można w panelu poczty utworzyć nowy filtr (opcja pod prawym przyciskiem myszy), potem wejść na np. Odebrane i poprzenosić myszką odpowiednie maile do tego filtru albo użyć prawego przycisku na mailu->Pokaż w->dany filtr i wybrać odpowiednią opcję.

kiszuriwalilibori napisał(a):

Przyłączę się do dyskusji bo i mnie ten temat interesuje. Na razie faktycznie zastosowałem tryk z filtrami ale to niezupełnie to czego szukam. Właściwie chodzi o to, że jeżeli teraz usunąłbym wiadomość z folderu np "otrzymane" to znikłąby ona takze z filtru. Natomiast szukam myku takiego, który pozwalałby przenosić wiadomości z otrzymane do mojego własnego folderu tematycznego; i niechby tam siedziały, a nie były juz widoczne w otrzymane. Tak jak to jest w DOSi Windows

golew napisał(a):

Originally posted by kiszuriwalilibori:

Natomiast szukam myku takiego, który pozwalałby przenosić wiadomości z otrzymane do mojego własnego folderu tematycznego; i niechby tam siedziały, a nie były juz widoczne w otrzymane.Na wybranym przez siebie filtrze kliknij prawym - wybierz właściwości i na karcie kryteria zaznacz opcję - nie pokazuj w innych filtrach. Wtedy listy z tego filtra nie pojawią się ani w odebranych ani w nieprzeczytanych.