Problem z Panelem

w dziale Dostosowywanie Opery do własnych potrzeb
operetkowiec napisał(a):

Witam
W Operze 8.54 miałem cały czas włączoną szarą listwę z panelami: zakładki, poczta, kontakty, notatki, transfer, historia, odnośniki (z lewej strony ekranu) po zainstalowaniu Opery 9.00 też to mam ale poprzez naciśnięcie klawisz F4 i oczywiście jest to szersze o otwarty od razu panel np. jak poprzednio wybrałem panel zakładki to teraz też mi się pokazuje szara listwa z ikonami zakładki, poczta, ...i odrazu z boku wyświetla moje zakładki niepotrzebnie zajmujące ekran.

Jak wrócić do starych ustawień, tak abym z lewej strony ekranu miał tylko szarą listwę z ikonami zakładki, poczta, ..... i sam przez kliknięcie otwieram to co potrzebuje

archetwist napisał(a):

F4 po prostu ukrywa i przywraca pasek paneli, a to czy pokazuje Ci się sam panel, zależy od tego czy go wcześniej zamknąłeś czy nie. Może Twój problem wiąże się ze zmienionym działaniem x-a znajdującego się na panelu, ponieważ teraz zamyka nie tylko panel, ale i pasek. Możesz przeciągnąć x-a o starym działaniu poprzez Dostosuj (więcej gdzieś na forum) lub zamykać panele klikając na ich ikonki.