Gmail Notifier v 1.0.25.0

w dziale Opera
drozdes napisał(a):


Witam,
mam zainstalowany Gmail Notifier najnowszy i Operę 9.

Kiedy nie mam włączonej opery i klikam w Gmail Notifier "View Inbox" to włącza mi się opera ale mam nie aktywne czaty, pocztę i kontakty.
Kiedyś wszystko działało.

Druga sytuacja:
Kiedy mam włączoną Operę i kliknę "View Inbox" to opera wyrzuca błąd (na niebieskiej górnej ramce jest napisane "Opera Mail Error" a w treści komunikatu:
"Store Init failed
Engine Init() failed"

i jak kliknę OK to otwiera mi się drugie okno Opery gdzie wyświetlają się ponownie wszystkie okna z tego cały czas włączonego okna a w bocznym panelu również nie ma czatu, poczty i kontaktów.


Dziwne prawda?

szyk napisał(a):

Originally posted by drozdes:

Dziwne prawda?


Nie, zrypał Ci się klient poczty w Operze. Sprawdź w pliku opera6.ini w profilu, czy ścieżka do katalogu z pocztą w poniższym wpisie jest prawidłowa:

[Mail]
Mail Root Directory=ścieżka


PS. Zrób też kopię katalogu Mail z pocztą.

drozdes napisał(a):

Kopię zrobiłę.

Ścieżka sprawdzona- wszystko jest w porządku.

Podobnie dzieje się kiedy otwieram jakieś linki z Tlenu czy z jakiś dokumentów tekstowych- Opera włącza się i nie ma poczty, kontaktów i czatu w panelu po lewej. Jest to dziwne bo poczta działa i jak w dostosuj włącze te elementy spowrotem to się pojawią. Ale dlaczego znikają?

Dziwne. Pewnie pomoże czysta instalacja aczkolwiek chciałem tego uniknąć.
Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?

Pozdrawiam

szyk napisał(a):

Przeinstaluj Operę, to na pewno nie zaszkodzi.

drozdes napisał(a):

Chciałem tego uniknąc bo jak zainstalowałem Opere 9 to musiałem na nowo flasch playera i macromediaplayera instalować, no ale pomyślę i pewnie tak zrobię