Problem ze świeżo zamkniętymi kartami oraz inne problemy z Operą 12.00

w dziale Opera
gosiak317 napisał(a):

Witam, obok paska kart - po prawej stronie znajduje się ikonka, po której kliknięciu możemy powrócić do utraconych, świeżo zamkniętych kart. Dokonałam ostatnio aktualizacji do wersji 12 i teraz podczas klikania w to miejsce cała przeglądarka zamyka się automatycznie. Czy ktoś miał podobny problem?? Wiecie jak to uleczyć?


I jeszcze mam jeden problem, trwający już od 2 poprzednich wersji - nie uległ nadal naprawie. Otóż po zaznaczeniu jakiegoś słowa w sieci i kliknięciu prawym przyciskiem myszki mogliśmy skorzystać z opcji szukaj np w google czy allegro.pl. I w sumie ta opcja nie działa - jest, ale po kliknięciu w nią nic się nie dzieje, nie ma żadnej reakcji.


Dodam, że jestem zwykłą użytkowniczką Opery, dlatego prosiłabym o pomoc i w miarę klarowne wytłumaczenie mi jak można te problemy rozwiązać, szczególnie zależy mi na tych świeżo zamkniętych kartach. Pozdrawiam, Gosia.

lemari napisał(a):

ad.2 OMenu-> ustawienia-> preferencje-> zaawansowane-> paski narzędzi >> "Wyświetl menu kontekstowe po dwukrotnym kliknięciu tekstu", masz tam ptaszka?

dodane:
ad1.
masz ten przycisk("zamknięte karty"): http://imageshack.us/photo/my-images/194/zrzutekranuz20120627221.png/
O-> wygląd-> przyciski>> przeglądarka

Saskatchewan napisał(a):

Ad. 1
Był taki błąd, który podobno został naprawiony. Na pewno masz finalną wersję Opery 12.00? (Po wpisaniu w pasku adresu opera:about, wśród informacji powinno być: Kompilacja 1467.)