Jak importować wiadomości z Microsoft Outlook 2000?

w dziale Opera Mail - poczta, czat, grupy dyskusyjne i kanały informacyjne
MarVend napisał(a):

Mam mały problem, z którym nie mogę sobie poradzić. Potrzebuję zimportować wiadomości @ z Outlooka do Opery 9. Próbowałem chyba wszystkich opcji i bez skutku. Może komuś się to udało. Proszę o pomoc.

szyk napisał(a):

Menu Plik->Import i Eksport->Importuj pocztę->Importuj z programu Outlook Express - nie działa ta opcja w przypadku Microsoft Outlook 2000?

andol napisał(a):

Originally posted by szyk:

nie działa ta opcja w przypadku Microsoft Outlook 2000?Nie. Przynajmniej wtedy, gdy wysyłałem tę odpowiedź: http://my.opera.com/polski/forums/findpost.pl?id=736378

MarVend napisał(a):

Chmmm.... To już zostało przeze mnie sprawdzone na samym początku i niestety bez powodzenia. Gdybym mógł stworzyć plik *mb. z Outlooka przy eksporcie, to może by były szanse na import w Operze.

Chyba tak na prawdę wszystkie znane mi sposoby już wyczerpałem. Dlatego pytam, bo może jednak komuś się udało to jakoś przeskoczyć.

andol napisał(a):

Może spróbuj zaiportować pocztę do Thunderbirda lub The Bat! (są tam takie opcje, ale nie wiem, jak działają). Pocztę z Thunderbirda Opera potrafi importować (ale też nie miałem okazji sprawdzić skuteczności). Z kolei TheBat! potrafi wyeksportować wiadomości do mbox.

MarVend napisał(a):

Wielkie dzięki!!!! smile

Poszło jak po masełku...

Pozdrawiam