KDE + Gecko

w dziale Po godzinach
Zaufany napisał(a):

Szukam przeglądarki bazującej na silniku Gecko, najlepiej najnowszym, i na środowisku KDE. Dla formalności, KDE i QT to dwie, różne rzeczy, spokrewnione, ale różne.

szyk napisał(a):

http://www.idg.pl/ftp/kategoria/linux_17/internet%20i%20sieci/przeglądarki%20WWW.html
http://wilk13.net/linux/l-browser.php
- coś takiego znalazłem.

zielski napisał(a):

Originally posted by Big_Z:

Szukam przeglądarki bazującej na silniku Gecko, najlepiej najnowszym, i na środowisku KDE. Dla formalności, KDE i QT to dwie, różne rzeczy, spokrewnione, ale różne.Wiem, że były podejścia do portowanie Fx i starej dobrej mozilli suite do qt/KDE na aKademy ale jak dostać efekty tych prac to ja nie wiem. Napisz do Gandalfa może on coś będzie wiedział.

Zajec napisał(a):

A czy nie wystarczy skompilować Firefoksa z odpowiednim parametrem? Wydawało mi się, że była tam opcja kopmilowania z oparciem o Qt gdy się w to bawiłem.

Zaufany napisał(a):

Originally posted by Big_Z:

Dla formalności, KDE i QT to dwie, różne rzeczy, spokrewnione, ale różne.

zielski napisał(a):

Originally posted by gandalf:

KDE bedzie obslugiwalo Gecko jako alternatywny silnik dla Konquerora w KDE4.


Wiem, że to mało pocieszające ale...

Zaufany napisał(a):

Obawiam się, że w praktyce KDE będzie obsługiwało KHTML jako alternatywny silnik dla Konquerora. KHTML w mojej ocenie, jeśli poprawić w nim wsparcie dla XHTML+SVG, jest zdecydowanie lepszy od Gecko. Część firm myśli podobnie. Cóż, wygląda, że do tego czasu, będę zmuszony włączać jakiegoś Firefoksa, Flocka, Kazehakase albo inną aplikację, która będzie się źle integrowała z KDE.