Brakujące elementy strony

w dziale Strony WWW w Operze
emperator napisał(a):

IE.jpg Opera.jpg Witam
Na zrzutach zamieściłem fragmenty strony z planem miasta Katowic. Przeglądając go w IE mam zakładkę fotomapa. Zarówno w Operze jak i FF nie ma zakładki, a więc i dojścia do mapy lotniczej. Jak zmusić Operę do pokazywania fotomapy? Dodam, że chodzi zarówno o starsze wersja Opery jak i finalną 9.


Pozdrawiam

zielski napisał(a):

Originally posted by emperator:

Przeglądając go w IE mam zakładkę fotomapa. Zarówno w Operze jak i FF nie ma zakładki, a więc i dojścia do mapy lotniczej. Jak zmusić Operę do pokazywania fotomapy?Mam dziwne wrażenie, że Opera i tak dobrze sobie radzi.
Epiphany nie daje sobie rady, w Fx też niewiele widać, tak więc brak tej fotomapy to jest pryszcz. Nie przyglądałem się dokładnie ale IMO to jest strona IE-only i powinna trafić na osiołki.

emperator napisał(a):

Do FF jest plugin IE Tab do takich stron. otwierają się wtedy na silniku IE ale w oknie liska. Przydało by się coś takiego do Opery żeby nie otwierać wielu przeglądarek. W sumie drażni fakt, że nie pojawia się ta zakładka. Pół biedy gdyby zwyczajnie pod Operą nie działała ale jak się wcale nie wyświetla to skąd niby zwykły oglądacz ma wiedzieć że ona fotomałpa tam jest? Wygląda na to, że należało by przeglądać strony w każdej przeglądarce z osobna bo, a nóż siakaś niespodzianka pojawić się raczy. Ocipieć można i tyle. Niechże się temu tfu_rcy od siedmiu boleści meter drutu kolczastego w czterech literach obróci za taką fajansierską stronę!

Pozdrawiam

szyk napisał(a):

Originally posted by emperator:

Do FF jest plugin IE Tab do takich stron. otwierają się wtedy na silniku IE ale w oknie liska. Przydało by się coś takiego do Opery żeby nie otwierać wielu przeglądarek.


http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=139752

Jest też przycisk do otwierania w IE aktualnej strony: http://operawiki.info/PrzyciskiUzytkownika#webdev.

Nixer napisał(a):

Originally posted by emperator:

Do FF jest plugin IE Tab do takich stron. otwierają się wtedy na silniku IE ale w oknie liska. Przydało by się coś takiego do Opery żeby nie otwierać wielu przeglądarek.http://letwist.net/sposobynaopere#ie-neptune