Opera 9.0 i problem ze stroną osloskop.net

w dziale Strony WWW w Operze
Schaboo napisał(a):

Czy ktos wie jak usunąc problem z nową wersja Opery gdyz po oswaciu osloskop.net nie widze linków ed2k a główna strona otwiera sie bez lewego menu. Próbowałem już zmieniac przedstawianie sie opery ale to nic nie dało.

Zaufany napisał(a):

Włączyć JavaScript?

Schaboo napisał(a):

Originally posted by Big_Z:

Włączyć JavaScript?


JavaScript mam włączone ale dalej nic

szyk napisał(a):

Daj zrzut ekranu.

PS. Po wyłączeniu Javascriptu w F12 mam takie sam objawy.

Zaufany napisał(a):

A gdzie masz włączone? Globalnie, czy dla strony?

Schaboo napisał(a):

Niezalenie od tego czy mam włączone JavaScript czy nie niestye nie widze całej tej sronki chociaż co ciekawe nie zawsze tak jest. I sam nie wiem od czego to zależy.

Zaufany napisał(a):

Podaj wiecej informacji. System operacyjny, build Opery, zainstalowane oprogamowanie ochronne, czy masz jakieś dodaktowe UserJavaScript? Na chwilę obecną ja nie mogę odtworzyć problemu.

dodd napisał(a):

Też natrafiłem na ten problem jakiś czas temu. Strona nie działa prawidłowo przy wyłączonych cookies. Pewnie tak jak ja korzystasz z Site Preferences i odrzucasz wszystkie cookies oprocz tych których potrzebujesz. bigsmile Ekspertem nie jestem ale wygląda na to, że wszystko psuje opcja obserwowania. Można to zgłosić do webmastera, mi się nie chciało. o

Schaboo napisał(a):

Rozwiązanie problemu jest prostsze niż myślałem! A więc: strona działa prwidłowo ale tylko jesli masz szybkie łącze to znaczy nie tyle szybkie co niczym nie zapchane(np. włączonym eMulem) jeśli wyłączy sie eMula i ma sie pełnaprzepustowosc łącza to strona ładuje sie prawidłowo... ...prawie zawsze gdyż jak większosc wie jest z tą strona coś nie tak:] no ale cóz moderatorzy o tym wiedzą gdyż jest nawet odpowiedni posta na forum Osloskopu przy czym żadnych konkretów. Jeśli macie inne rozwiązanie niż te co podałem to napiszcie bo wasze niestety nic dały kombinowalem i kombinowałem aż wykombinowałem:) Pozdrwiam!!