Czy Opera powróci do dawnej świetności ?

w dziale Opera
Wojtek_B napisał(a):

Bo ta 9-tka nawet z poprawką 01 jest ułomna. Dwa dni po zainstalowaniu na starym komputerze pod WinMe musiałem wrócic do poczciwej 8.54, gdyż 9-tka zawieszała mi się przy próbie wydruku strony z transakcjami w mBanku. Na laptopie pod WinXP chodziła, wydawałoby się, poprawnie. Mogłem drukować, wszystko było OK. Do dziś. Dziś po raz pierwszy na 9-tce chciałem wykonać przelew z konta w BZWBK. I klops - po wpisaniu niezbędnych danych do przelewu i kliknięciu na "Potwierdź" nie dzieje się nic. Uparta niczym osioł, nie przyjmuje komendy. Próbowałem "oszukać" na "przedstawiaj się jako". Nic ! Dopiero odinstalowanie i nowa, czysta instalacja staruszki 8.54 pozwoliły na wykonanie tego przelewu. Ponowna intalacja 8.54 na profilach po 9-tce nic nie pomagała. Trzeba było wycinać do czysta stare profile. Moze ktos wytłumaczyłby twórcom Operki, że pośpiech to tylko przy łapaniu pcheł jest konieczny. Rozwijając Operę nie muszą się aż tak śpieszyć. I tak są najlepsi ! I wolałbym, by tak zostało.

Zajec napisał(a):

Niestety bez dokładniejszych informacji z Twojej strony chyba nic nie poradzimy.

Jeśli próba wydruku potwierdzenia przelewu na stronie mBanku wyrzuca Ci Operę to użyj programu Inspector i zgłoś błąd twórcom. Nie mogę zrobić tego za Ciebie, bo u mnie drukowanie potwierdzenia działa.

Jeśli chodzi natomiast o BZWBK to bez dostępu do kodu źródłowego strony służącej do wysłania przelewu nie damy rady. Czy jesteś w stanie zapisać źródło w jakimś pliku txt, usunąć z tego źródła prywatne dane i umieścić plik na forum? Wtedy moglibyśmy dojść, jaka funkcja blokuje wysyłanie przelewu Operce 9.